Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri Royal Canin-t venni...

Megéri Royal Canin-t venni vagy esetleg más tápot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos mert tanácstalan vagyok, havanese kutyust szeretnék vele etetni, (Pedigree, Friskies nem jött be)Ti mit ajánlotok? Ha lehet indokoljátok is meg a választásotokat! Előre is nagyon köszönöm!
2011. aug. 8. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak be jött a Royal Canin Mini Adult. Junior és felnőtt változata is. Most a felnőttet eszi, de most akarok váltani róla. Szeretnék mást kipróbálni. Van bőven választék kistestűeknek való tápot tekintve. Most a Pro Plan-t néztem ki.

Kipróbálhatod, de lehet a Te kutyádnak nem lesz jó (széklete nem lesz jó, vagy a szőre nem lesz szép, vagy csirke allergiás vagy bármi egyéb)

2011. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Royal Canin nagyon zsíros rátettem a viledára a tápot és átázott a papír:S Hill's tápot javaslok a dokink is ezt ajánlotta és a válogatós yorkim is megeszi. Szóval nekünk bevált. Semmiképp se adnék neki se Pedigree, Friskies és társait mert ezek túl sósak.
2011. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!ezeknek a tápoknak utána néztem mind jónak tűnik! Sajnos én kutyusom is nagyon válogatós!
2011. aug. 8. 16:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg Josera. Nem a legdrágább, és jó minőségű, általában a kutyák is szeretik.
2011. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez a táp is jónak tűnik
2011. aug. 8. 17:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Belcando, Happy Dog

Nálunk ezek váltak be(havanese), bár az enyémnek nem érzékeny a gyomra, így bármit meg bír enni.

Még jó, hogy azok a műanyag szemetek nem váltak be(Friskis stb.)

2011. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Acana, Flatazor, nekem ezek jöttek be.
2011. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem is gondoltam hogy a Friskies meg a hasonlók ilyen rosszak...
2011. aug. 8. 21:21
 9/9 Pipis ***** válasza:
Yorkiem van, amióta él Royal Canint eszik, mostanra a felnőtt fajtatápot. Teljesen meg vagyok vele elégedve, jó a széklete, a kutya gyönyörűen nőtt, fejlődött tőle, a szőre is szép, és szereti is, csak ajánlani tudom. Ráadásul ilyen pici kutyánál nem is annyira drága.
2011. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!