Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik mudi kennel a legjobb...

Melyik mudi kennel a legjobb ha agilityzni szeretnék vele?

Figyelt kérdés

Van olyan kennel ahol direkt erre tenyésztenek?

Vagy ahol sportosabb mudik kaphatók?


2011. aug. 8. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez állítólag egy nagyon jó kennel, bár nem kifejezetten agilityre tenyésztenek de nagy hangsúlyt fektetnek a munkára, így innen biztos kerülhet ki jó adottságokkal rendelkező kölyök.

2011. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is az első által adott kennel a kedvencem, de már sokszor hallottam, hogy csalódtak bennük, és oda is van írva, hogy ők nem sportkutyának tenyésztik. :(

Ott van még a Kormosvári-Hajtó kennel vagy az Irhaberki, de utóbbiban meg elég antiszoc a tulaj, olvasgattam elég nagy veszekedéseket közte és a többi kutyás között, és több oldal után sem derült ki számomra, hogy mi a baj. A Kormosvárinál nagyon kevesek.

2011. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

nem tudom mennyire aktuális még de azért leírom.

nekem személyes tapasztalatom van az Irhaberki kennel tulajdonosnőjével, nagyon kedves, közvetlen és nyílt személy, érdemes beszélni vele. ő kifejezetten sportra ad el kutyát kivéve ha a kiskutyus személye nem arra illene de az ritka. a Kormosvári-Hajtóból egy kifejezetten sportkutya jött ki - Pletyka - de ő a kiállításokra specializálódott.

2012. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De arra nem árt odafigyelni, hogy az ottani jó kutyák mind külföldre mennek... majdnem mind.
2012. máj. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!