Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxertulajdonosok! Melyik a...

Boxertulajdonosok! Melyik a legjobb kennel Magyarországon?

Figyelt kérdés

És mennyibe fáj átlagban egy tigriscsíkozott kölyök?

Köszi szépen a válaszotokat:)


2011. aug. 8. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy "legjobb", nincs. Vannak olyan tenyésztők, ahol szép és jó kutyákat lehet kapni. Nézegesd a honlapokat .
2011. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nézegetem, de nem nagyon találok olyan kennelt, aminek normális honlapja lenne, vagy lenne tervezésben lévő, esetleg aktuális almuk!
2011. aug. 8. 21:02
 3/10 anonim ***** válasza:

Pannon-Box kennel, őket nagyon ajánlom. Bár az, hogy legjobb kennel relatív. Nem tudom a holnapjuk mennyire számít neked jónak, én is csak most láttam először, hogy rákerestem. Főként kiállításokról ismerem őket, megbízható tenyésztők.

[link]

2011. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Real Pearl kennel

Az nagyon komoly és nagyon szép kutyákat árulnak,továbbá a tenyésztőnek vn még 4 tenyészete

Silver dream sheltie,collie,aussie és még egy nevezetes foxi kennel,mind az öt kennel a fajták között a legjobbnak számít,szerintem onnan vegyél....

itt van a link:

[link]

2011. aug. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ööö, nem bc, boxer!
2011. aug. 9. 10:18
 6/10 anonim ***** válasza:
bocs elnéztem,még reggel volt :)
2011. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond:) Egyébként a real pearl kutyái is nagyon szépek, másik nagy kedvencem a border collie, csak azt nem nagyon engedik a szülők, szerintük nem szépek...:/ viszont most találtam egy külföldi kennelt, a neve Eurozone, és mindegyik kutya gyönyörű! Pedig szinte mindegyik kennelben van pincsiharapású, mogorvatekintetű, stb. Ez a kennel tökéletes. Csak nem tudom, hogy az USA-ban, Norvégiában, vagy Magyarországon van, mert a csajnak van egy magyar és egy norvég száma, de a címnek néhol az USA-t olvasom....
2011. aug. 9. 21:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet a három ország között ingázik. Nagybátyám (dobermann) tenyésztő, hol Magyarországon, hol Olaszországban, hol Franciaországban, hol pedig Amerikában(általában USA) tartózkodik huzamosabb ideig. Nekem szimptaikus tenyészet a honlapjuk alapján, szerintem egy emailt megér, írj a tenyésztőnek.
2011. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, megkeresem az e-mail címét. És szerinted magyarul írjam?XD
2011. aug. 10. 00:44
 10/10 A kérdező kommentje:
Hmm, nem ír e-mailt!
2011. aug. 10. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!