Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull és puli megférhetnek...

Ro.oka kérdése:

Pitbull és puli megférhetnek egymás mellett? Tavasszal vettünk egy puli kutyát, most kb 7-8 hónapos. Ősszel pedig akarnék venni egy nagyon kölyök pitbull kutyát. Van rá esély, hogy összebarátkoznak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 23:05
 1/4 anonim válasza:

Szia:)


Mivel nekünk pit és staffordshire kutyáink vannak, ezért szerintem igen. Attól is függ h pl két kan, vagy két szuka. De a legfontosabb h kölyöknek kell összeszokniuk. De ahogy leírtad szerintem nem lesz gond.:)

2011. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát a puli kan, és pitbullból is kant veszek majd :)

hát remélem, hogy spanban lesznek :D

2011. aug. 8. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tartom annyira jó ötletnek, főleg ha nem ivartalaníttatod legalább ez egyiket. Nem a fajtákkal van gond, de ha mind a kettő domináns és ráadásul ivarosak is.. ott nagyon ronda verekedések lehetnek, főként egy szuka közelében.. :)
2011. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 compactegon ***** válasza:
a pitet kiskorában mindenképp ivartalanítsd, és kölyökkorában (min. 10 hetesen) hozd el. még az elején lerendezik a sorrendet, és az ivarérettség után sem lesz várhatóan gond. persze egyik fajtánál sem árt az odafigyelés :)
2011. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!