Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire lesz hálás a kutyum,...

Mennyire lesz hálás a kutyum, ha kihozom őt a menhelyről, és nagyon jó gazdija leszek, aki mindennap játszik vele, sétáltatja, tanítja, odafigyel rá és persze szereti?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 23:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ez most hülye kérdés volt.. ha olyan kutyát választasz, NAGYON!
2011. aug. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon! De ezért minden kutya hálás lenne. Persze ő méginkább, hiszen a kis zárt kennelben mégjobban kiéhezhetett a szeretetre, törődésre. :)
2011. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyértelmű..
2011. aug. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerinted??!! agyas................
2011. aug. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem h hálás lesz-e, hanem h mennyire lesz hálás. lehet h ezt természetesnek tartja majd vagy h nagyon fog örülni nekem
2011. aug. 9. 00:17
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Mi ezt honnan tudjuk?Nem vagyunk jósok,hogy megjósoljuk neked.Függ attól,hogy eddig,hogy bántak vele..
2011. aug. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
állítólag ragaszkodóbbak a menhelyről hozott kutyák, de nem tudom, hogy ezt ki és hogy mérte le...
2011. aug. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egy utcára kidobott kis keverék kutyát fogadtam be, persze tudtomon kivül. A kertbe volt egy macskánk és annak hordtam ki a kalyát. Kiöntöttem az edényébe és mentem "kapirgálni".Nemigen foglalkoztam a macsekkal, különben is a nejem kedvéért tartottam meg. Szóval egyszercsak az tünt fel h a kaja sehol macska is sehol. Aztán már hétvégén igen kiváncsivá tett h hol a macsek. Kiöntöttem a kalyát és bentem a kisházba és lestem h mi történik. Egy olyan helyes kis kutya bújt elő a bokor alól, egyből a szivemhez nőtt. Utána mig megbarátkoztunk írtó nehéz menet volt.Hihetetlen jó kutya lett belőle. Nincs ott se tolvaj se macska, de még fácán se. Mindennap kijárunk a nejemmel és úgy örül nekünk. Most már nem mászkál az ágyásokon keresztül. Mindig leül v fekszik a fűbe és várja h végezzünk a kerti munkával.

Ma se bántuk meg h befogadtuk.

2011. aug. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:26 !


Ez aranyos kis történet, tetszett:))

2011. aug. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:35

Köszönöm!

Csak azért meséltem el h válaszoljak a kedves kérdezőnek, h igenis nagyon hálásak tudnak lenni a kobor v befogadott állatok. Persze zsarnokian is önzők tudnak lenni és nem engednek senkit a gazdájuk közelébe mert "nehogy kiessenek a pixisből".

2011. aug. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!