Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyusom nem mindig...

Kölyök kutyusom nem mindig végzi a dolgát az állandó helyre kitett pelusra. Hogy szoktathatnám rá?

Figyelt kérdés
A fürdőszobában van a pelenkája. Sajnos még nem mehet szabadba.
2011. aug. 9. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tomxD
2011. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Időel. A kölykök ilyenek, türelem kell hozzájuk.
2011. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A saját tapasztalatomat tudom leírni, mi próbálkoztunk kutyapelenkával, otthon nálunk nem vált be, viszont a kiskutyám életében egyszer pisilt csak be az autóban, és akkor a pelusra ment a pisi, így megmenekült a hátsóülés!:)))


Otthon nekünk az újságpapír illetve hullámpapír vált be. Szinte mindig ezekre végezte a dolgát. Hozzáteszem, sokszor volt, hogy az újságpapír szélére ment a pisi, így mellette a padlót is alaposan fel kellett sikálni. Ez egy nagyon nehéz időszak, amíg nincsenek meg az oltások, én az elején nagyon kikészűltem, de most már sokkal könnyebb.


Kitartást kívánok nektek!


Üdv, egy 12 hetes kiskutya gazdija

2011. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet venni állatboltokban kutyapelusra/alomra szoktató cseppeket.

Ezek olyan illatanyagot tartalmaznak amitől a kutyusod oda fogja végezni a dolgát ahova csepegteted.

Nekünk is volt, míg nem volt szobatiszta és bevált.

2011. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Benykém válasza:
A kiskutyákat úgy kell rászoktatni a kutyapelusra hogy ahova először pisil a kutyapelussal fel kell itatni és ott hagyni és a kutya oda fog pisilni.
2011. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!