Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eurázsiait lehet tartani...

Eurázsiait lehet tartani lakásban?

Figyelt kérdés
nagyon megtetszett az eurázsiai fajta, és szerintem nem is olyan nagy, hogy lakásban taráts egyáltalán ne jöhessen szóba... de jó lenne, ha egy tapasztaltabb kutyás írná meg a véleményét! köszönöm
2011. aug. 9. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, Magyarországon mindössze egyetlen tenyésztő van, szóval menj el hozzá és beszélgess vele a fajtáról! Többet érsz vele, mintha itt kérdezgetsz!
2011. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amennyire én ismerem a fajtát, nagyon családbarát, ezért a minimum a házba bejárás az esetében. Minden tenyésztő piszkosul odafigyel arra, hogy kinek ad kutyát (a magyar is), úgyhogy ha komolyan gondolod, akkor számíts rá, hogy személyes találkozó nélkül nem fog előjegyzésbe venni.
2011. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

személyes találkozó... értem.


de talán még van esélyem :) köszi a válaszokat

2011. aug. 11. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!