Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan dolgozzam fel? (lent)

Hogyan dolgozzam fel? (lent)

Figyelt kérdés
a kutyám haldoklik,17 éves,az egyetlen állatorvos a közelben csak 8-ra tud kijönni elaltatni,hogyan dolgozzam fel? :"(
2011. aug. 9. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nehéz lesz. Nekem is az volt mikor a 18 éves kuvaszomat el kellett altattatni mert nagyon beteg lett. Én mikor már megnyugottam úgy 2-3 hónap után akkor hoztam egy új kutyát!
2011. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17 év, az nagyon szép idő! Örülj neki, hogy ennyi ideig veled lehetett. Nagyon nehéz elengedni, az én kuvaszom 14 éves volt mikor el kellett altatnunk. Én meg még gyerek, nehéz volt nagyon. De egy idő után, a 14 év jó emlékei maradtak meg, a közös történetek stb. Már eltelt azóta 12 év de sokszor eszembe jut. De ez így is lesz mindig. Veled is, egy jó ideig mindenhol keresni fogod, a kutyákban őt látod, de idővel el fogod engedni...Részvétem!
2011. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom ami a kutyáddal történik! Ez sajnos egy elkerülhetetlen dolog, hiszen aki megszületett az egyszer meg is hal...a kutyád nagyon hosszú ideig volt melletted, 17 év tényleg nagyon sok idő! ilyenkor a legjobb ha az együtt töltött szép évekre gondolsz! Sajnos erre nincs kifejezett tipp,hogy hogyan dolgozd fel, mert az ilyen pillanatok mindig szomorúak...gondolj arra hogy az emlékét örökre megőrzöd, és soha nem felejted el!!
2011. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát szegény kutyus már nagyon idős, valószínűleg sem a látása, sem a hallása nem az igazi már, neki már jobb lesz így...

nekem egy kiscicámat tépte meg úgy egy kutya, hogy el kellett altatni, kerekekkel tudott volna közlekedni, de önzőség lett volna részemről...


ez az élet velejárója, úgy dolgozd fel szerintem, hogy most legyél mellette, ha jól esik, beszélj hozzá...


ha nem akarsz a közelben lenni, mire kiér a doki, inkább menj el, de szerintem a kutyusnak jobb, ha mellette vagy...

2011. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

őszintén sajnálom!Részvétem :(nagyon nehéz lesz elfelejteni,de hidd el h egy idö után már vissza tudsz gondolni erre a gyönyörü 17 hosszu évre és arra h milyen szép boldog élete volt VELEDés neked vele!

még egyszer részvétem és kitartás :(!!!

2011. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!