Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatok ausztrál...

Hol találhatok ausztrál juhászkutya kennelt?

Figyelt kérdés

Magyarországon, ha lehet Budapest környékén szeretnék találni egy ausztrál juhászkutya kennelt. Esetleg, ha van több is, akkor melyik a legmegbízhatóbb. Linket tudtok majd hozzá csatolni, légyszi...


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 9. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
2011. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez a kennel magyar és ha igen milyen: Tanmark's aussies kennel
2011. aug. 9. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

itt minden le van írva.

2011. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Budapest: [link]

Diósd: [link]

2011. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kicsit messzebb (Kerecsend ez Eger mellett van): [link]
2011. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, hogy ennyi kennel van Magyarországon, legalább tudok majd választani.....Egyébként szerintetek melyik kennel a legjobb?

Egyébként meg én is tudok a GOOGLE-n keresni, csak érdekelt, hogy ti milyen kenneleket ismertek és mi ezekről a (kennelekről) a véleményetek., mert ugyebár a kennelek weboldalán nincs megírva, hogy a "vásárlóknak" mi a véleményük.

2011. aug. 10. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt nézd meg, hogy első sorban milyen típus az ami neked tetszik. Magyarországon elég nagy különbségek vannak típusban és kutyákban ami nem gond hisz mindenkinek más tetszik és így legalább találhat az ember olyan kutyát ami az ő ízlésének megfelel.

Nekem a Silver Dreamból van aussiem és enyém a Kaleido Star kennel szóval én hajlamos vagyok a saját kutyáimat/típusomat favorizálni de szerintem ezzel mindenki így van :)

2011. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!