Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szedjünk "le" kutyáról,...

Hogyan szedjünk "le" kutyáról, emberről egy másik támadó ebet?

Figyelt kérdés

Karóval, gáz-paprika-bors miegyéb spray-vel, csúzlival, uzzival miegyébbel nem járkál az ember.


Viszont tekintettel a mostanság előforduló egyre vadabb történésekre nagyon érdekelne, hogy feni kérdésben mit kell tenni?


Mert az ember ilyenkor elég nehezen tud összeszedetten gondolkodni és általában ösztönszerűen viselkedik, amivel lehet,hogy éppen nagyobb bajt csinál.


Nem az érdekel, hogy melyik kutya ilyen-olyan fajta, vagy neveletlen stb. hőzőngések.


Szakértők válaszát szeretném olvasni!


2011. aug. 10. 11:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egy spré hordása eleve besegít abban, hogy ne kelljen szétszedni egy már összeugrott párost.
2011. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%

Tűzoltókészülék?

Mész kutyát sétáltatni, azt meg húzod magad után!


CSAK VICCELTEM XD

2011. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

igen de ha végigolvasod a kérdést,akkor rájössz, hogy amolyan "elsősegélynyújtó" képzés szerinti módszeres választ szeretnék kapni!

Vagyis A TÖRTÉNÉS-kor!

2011. aug. 10. 11:55
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

nyakánál hátul elkapod a szőrt és tartod a kutyát

ennél kevésbé kockázatos, ha a két hátsó lábát kirántod alóla

2011. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Szeretem is bírom is a viccet, de én komoly válaszokat várnék. Szerintem vagyunk itt jópáran akiknek lila gőzük nincs, hogy ilyenkor mit kell/nem szabad tenni!


Szerintem értelmesebb és életszerűbb a kérdésfelvetés mint a 75 milliomodik milyen táppal etessem az izé fajtájú kutyám...........

2011. aug. 10. 11:57
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos megtörtént,hogy egy kan (!) németjuhász nekiment a szuka (!) vizslámnak..

Az ösztöneim azt diktálták,hogy markoljak rá a hátára,és dobjam el méterekre.Ez történt...

2011. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Vagyis...amikor ráharap a kutya egy másikra, vagy emberre akkor ha elkapod a nyakán, hátán, kikapod a lábát akkor egyből el is engedi az áldozatot?
2011. aug. 10. 12:02
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
ha folyadék van nálad, akkor azt is ráboríthatod
2011. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Én is kiváncsi vagyok. Sztem minden eset más és más, ami egyiknél evált, arra a másik dühösebb lesz. Egyszer minket megtámadott egy nagyobb kutya, az enyém meg előszö nem támadt vissza, de aztán az megharapta, és egymásnak estek. A nagy tépte az enyém, mint a rongyot. Én meg egy jól irányzott rúgással úgy oldalba rúgtam a nagyot, hogy csak na. Ettől egy pillanatra visszahőkölt, én meg gyors a pórázzal felemeltem az enyém és ordítottam is hogy takarodj!És akkor leállt.
2011. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Veszélyes ilyenkor megfogni őket, akár a sajátod is megharaphat, mert hirtelen kiszolgáltatott helyzetbe kerül,miközben támadják, amiből menekülni akar.
2011. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!