Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám tényleg sajnálja a...

A kutyám tényleg sajnálja a házát?

Figyelt kérdés

3 éve befogadtunk az utcáról egy kutyát. Nagymamáék kertjében van. Szép nagy hely van neki lekerítve. Papám fából csinált neki szép kis házat, de télen így is tönkre megy. A fa elgyengül és tavasszal szét kell bontani újat kell csinálni neki. Ma mondta mamám, hogy mostmár csinálnak neki egy olyat amiben rendesen elfér és strapa bíró, mert Bobby minden tavasszal szomorúan ül mellettük amikor szét bontják. Ilyen tényleg lehetséges? Sajnálja a házát?


17/L


2011. aug. 10. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon is lehetséges. Adjatok neki végleges, szép, kényelmes házat, ő is érző lény. Amúgy jó gazdák vagytok! :-)
2011. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Igen ilyen tényleg lehetséges. Tudja hogy az az ő biztonságot nyújtó kis menedéke, és ragaszkodik hozzá.

Aranyosak nem?:D

2011. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mamáék nevében is. :D Egyszer elmentünk biciklizni jött velünk szemben nagyon aranyos volt fekete alapból és kis fehér zokni van a lábán :D Próbálunk a legjobbat adni neki minden téren. Mama játék közben még össze is töri magát néha :D:D Most a napokban csinálnak neki egy kényelmes helyet ami tartós lesz.
2011. aug. 10. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán ő is olyan, mint azok az emberek, akik már sok mindent elvesztettek az életben, ezért az állandóság ad nekik biztonságérzetet, a változástól félnek. Talán a ház elbontása arra a régi bizonytalan időszakra emlékezteti, amikor még nem volt gazdija. Ha már nem is tud visszaemlékezni, a tudatalattijában érzések szintjén biztos ott van.

Én kutyusom azt sajnálta nagyon, amikor a művét sokadjára is tönkretettem: befoltoztam a lyukat a kerítésen, amit ő csinált fáradtságos munkával a szomszéd felé. Először csak aggodalmasan ücsörgött mellettem, míg kötöződróttal a kezemben munkálkodtam, aztán elkezdett sírdogálni. Másnap meg kibontotta újra. Én azután újra befoltoztam, ő újra kibontotta, aztán máshol bontotta ki, aztán ezt játszottuk hónapokon át, míg végül meguntam és leacélhálóztam az egész kerítést. Na, azóta viszonylag nyugi van, bár ezután megtanult mászni. Szerencsére csak alacsonyabb kerítésen tud átmenni, a szomszéd felé nem annyira, és meg is öregedett egy kicsit, én is elkezdtem őszülni, szerintem megőszítettük egymást:)))


33N, 7,5 Kutya

2011. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hehe 33N ez aranyos volt. Hát igen lehet benne ilyen is. most már megoldódik csak ez érdekelt, hogy tényleg sajnálja vagy csak úgy nem tudom. Szerencsére nekünk nem akar a szomszédba menni. Néha van Probléma ha a macska leül a kerítéstől egy méterre és direkt idegesíti, de azt csak ugatja.
2011. aug. 10. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!