Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális h ilyen a sebe...

Ez normális h ilyen a sebe ivartalanítás után?

Figyelt kérdés

a kutyámat 2.5 hete ivartalanították most igy néz ki a sebe:

[link]

[link]

Ez normális? szerintem írtó ronda. és mi az a két"pukli" az oldalán? Olyan mintha genny"góc" lenne :SS el fogjuk vinni orvoshoz szombaton de addig is ti mit gondoltok?


2011. aug. 10. 13:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
hát az enyémeknek nem volt ilyen...de nem tűnik gyulladtnak a seb széle,talán varrat akar kijönni. legbiztosabb,ha az orvos megnézi.
2011. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát valőszínűleg az van hogy ott egy gyulladás fog kialakulni. nézesd meg egy állatorvossal.
2011. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Varratszedésen mikor voltatok?
2011. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ez csúnya nagyon, nézesd meg a dokival...hol vannak a varratok, vagy csak én nem látom őket?
2011. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez a varrat részben kinyílt, talán éppen a gyulladás miatt, de lehet, hogy a már kinyílt seb fertőződött be. Ki kell tisztítani, a kutyának antibiotikum és a sebet vissza kell zárni. Mindenképpen vigyétek a blökit orvoshoz, nem várjatok vele szombatig!
2011. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
begyulladt a varrat és kinyalt a seb.. antibiotikum kell neki és vissza kell varrni
2011. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

1 hete voltunk vele varratszedésen. Mikor KISZEDTE a varratot már akkor ilyen volt és akkor nagyon gennyes is volt,és azt mondta nem baj majd elmúlik. Nem tudom elöbb elvinni orvoshoz mert maglódi orvos mi meg pestiek vagyunk,és mindenki dolgozik csak én nem a szünet miatt.

Nem fáj neki,nagyon virgonc olyan mint volt.

2011. aug. 10. 13:58
 8/16 anonim ***** válasza:
Pesten kis túlzással minden utcasarkon van jó állatorvos, vidd oda nyugodtan. Hidd el, nem jó, ha így marad szombatig, ezt kezelni kell, méghozzá sürgősen!
2011. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ilyen sintérhez ne is vidd vissza, menj el egy Pesten az állatorvosi egyetemen vannak jó dokik ...de a pestiek biztos tudnak neked ajánlani bármelyik kerületben orvost
2011. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik vészesnek, láttam már ennél jóval rondábbat is. Mindenképpen fertőtlenítsd le, és lehet, hogy már szombatra nem is látszik semmi. Ha mégis, akkor kap egy kis antibigyót, hogy gyorsabban gyógyuljon. Persze, ha úgy látod, hogy nincs jó, vidd el hamarabb.
2011. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!