Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom arra tanítani a...

Hogyan tudom arra tanítani a kutyám hogy akkor is hallgasson rám ha másik kutyával van elfoglalva? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Amúgy első szóra rohan, de a fent említett eseteknél alkalmi süket. Suliba nem jártunk, 3 hónap volt mire valamelyest megneveltem, mert előző gazdája csak hagyta hadd nőljön. Első kutyám úgyhogy tanácstalan vagyok.
2011. aug. 10. 17:30
 1/2 -akárki- válasza:

szia,szerintem az okos kutya tanítja a buta gazdit(nem sértésnek szánom)foglalkozz vele kicsit többet mint eddig vagy tanítgasd többet vagy nem tom.De ez csak szerintem van így legjobb ha elviszed egy kutyaszakértőhöz!Ő biztos tudja

Üdv.:Detty voltam

2011. aug. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 -akárki- válasza:

Jajj!bocsikaa nem olvastam el az apró betűs részletet ez esetben sajna én sem tudok mit mondani

Bocsi:(:(:(:(:(:(:(:(

2011. aug. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!