Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol/hogy keressek pumi kan...

Hol/hogy keressek pumi kan kutyát fedeztetésre?

Figyelt kérdés

Szeretnénk a puminkat felpároztatni, de nem tudom hol találok hozzá fiút.

Olyan gazdit szeretnék találni, akivel ki lehetne egyezni egy kutya választásában és a fedeztetés miatt nem kérne 10 ezreket..


2011. aug. 10. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

www.jofogas.hu Itt beirod a megyét, ahol laksz, kikeresed a kategóriában hogy haszonállat, és keresgélsz.


www.vatera.hu itt is láttam már hasonlokat.

2011. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Mi a fenének szaporitasz?
2011. aug. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szeretnénk megtartani egy kiskutyát, meg vágytunk rá egyszer átélni ezt a dolgot. A többi kiskutyának is tudnánk gazdit.. nem értem miért probléma ez neked..

Elég idegesítőek az ilyen kötekedő emberek, valószínűleg kutyabarát vagyok, és nem valami bunkó, elmebeteg, aki, ha születnek a kutyájának picijei első dolga lesz őket megkínozni! :@

2011. aug. 11. 12:34
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Olvasd ezt el:


[link]

2011. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szeretem az olyan állatvédő aktivistákat akik tök normális embereknek szólnak be, nekem mindenem a kutya, macska és házipatkány.. rendkívül állatbarát vagyok, szerintem olyan emberektől védd meg a kutyáikat, akik nem adnak neki enni, nem törődnek vele, nem játszanak vele, nem szeretgetik.
2011. aug. 11. 15:34
 6/11 A kérdező kommentje:

Hidd el én is levágnám azoknak az embereknek a kezét, akik kirakják a kutyikat az útra.. vagy éppen a kölyköket bedugják állatmenhelyre vagy akárhova...

De ettől függetlenül felidegesített az a fajta hozzáállásod, hogy minden ember ilyen.

2011. aug. 11. 15:38
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk a kutyádnak születik 6 kölyke, 1-et megtartasz. Mi garantálja hogy a maradék 5-öt nem éheztetik, nem vágják be a menhelyre, tartják láncon, szaporítják halálra? Életük végéig figyelni fogsz rájuk? Mind a 6 oltva, féreghajtva, ivartalanítva lesz? Hozzájárulsz anyagilag ha nem? Visszaveszed őket?

Ha szaporítasz akkor nem vagy állatbarát ... ezen nincs mit ragozni. Engem meg a te hozzáállásod háborít fel.

2011. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen biztos vagyok benne, hogy a szüleim, nagyszüleim megeszik a kutyákat, fel sem merült bennem az ellenkezője. Felmerül a kérdés, hogy minek veszekedek veled, semmit nem tudsz rólam, az anyagi körülményeimről, az életemről, arról, hogy mit csinálok, csak ostoba gyerekként kötekedsz valakivel miért ne alapon.. passzolok rád.
2011. aug. 11. 16:26
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
De én legalább felfogom, hogy 1,5 millió gazdátlan kutya van itthon a hozzád hasonlók miatt. Te úgy látom erre képtelen vagy ... csak legalább állatszeretőnek ne hívd magad.
2011. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
és mondjuk az én családom kutyát sem eszik ...
2011. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!