Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kiskutyám?

Miért csinálja ezt a kiskutyám?

Figyelt kérdés
Van egy 3,5 éves bichon havanese kiskutyám és az előszobában van a helye egy kis ágyikóban.:) Ott van mellette a cipős szekrény és az mivel nyitott eléri a cipőket,mindig kiveszi vagy az enyémet vagy anyumét,beviszi az ágyába és rárakja a kis fejét vagy maga mellé teszi,olyan édi,de miért csinálja?? :) Hiányzunk neki?? Vagy miért? Ja és még annyi,hogy szerintetek ő érzi ha szomorú vagyok?? Ő is lehet szomorú?? Köszi szépen a válaszokat! :)
2011. aug. 10. 18:13
 1/3 Szeretemacsokit ***** válasza:

Lehet,hogy csak azért csinálja mert szeret titeket és érzi a ruhadarabokon a szagotokat ezért fogja a cipőt és alszik vele.Így olyan neki mintha te vagy anyukád lenne melette.


És igen.Az állatok megérzik ha szomorúak vagyunk.És mivel a rendes állatok szeretik az embereket,ilyenkor odaszoktak menni a gazdihoz,hogy ne legyen olyan szomorú.(tapasztalat)


Az állatok ugyanúgy lehetnek szomorúak.Nekik is vannak érzéseik.

2011. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nm, ezért nem kell köszy mert az oldal ezért müködik. DE amugy newm tudom de amugy leakarnád őt szoktatni, erről ? mer ha igen irj privi-be és segíthetek neked.DE egyébként van olyan kutya aki megérzi a szomoruságot


Reny, voltam.

2011. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Reny,nem akarom róla leszoktatni,mert nagyon aranyos,csak érdekel(t) miért csinálja ezt. :) Amúgy érdekelnének az ilyen neveléses dolgok,tán értesz hozzá? :)
2011. aug. 10. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!