Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így is tudni fogja, hogy őt...

Így is tudni fogja, hogy őt hívjuk? Vagy ezt az ötletet hanyagoljuk?

Figyelt kérdés

Férjemmel pénteken hozunk egy fekete törpe tacsi szukát.

2 név van ami közül nem tudunk megegyezni, hogy melyik legyen.


Nekem a Menta név tetszik és szerintem illene is a kiskutyára. A férjem azzal érvel ellene, hogy nem szeretne ehető dologra emlékeztető nevet adni a kutyának.


Neki a Szuzi név tetszik és meg van róla győződve, hogy az jobban illene a kiskutyára. Nekem ez a név viszont azért nem tetszik, mert túl sablonos/tömegnév.


Arra gondoltunk, hogy akkor mind a 2 nevet fogjuk nála használni. Vagy szerintetek melyik nevet adjuk neki, ha nem jó ötlet a 2 neves módszer?


2011. aug. 10. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne zavarjátok össze a kutyát a saját hülyeségetek miatt.
2011. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Inkább egyezzetek meg és legyen egy neve a kutyusnak. Megszokni megszokná a két nevet, de sokkal lassabban mintha csak egyet kellene megtanulnia. Ha nálatok lesz döntsétek el, hogy melyik név illik rá jobban.
2011. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább válasszatok egy olyan nevet ami mind2nek tetszik. Szegény kutyus azt se tudná mi van, ha egyszer így hívják, egyszer meg amúgy (szerintem).

Menti? hát eléggé furi, de nem hasonlít kajára

Doli, Mimi, Puki :D vagy mondjuk ha nem ismeritek még annyira a kutyust várjatok, teljen el pár nap és valami olyan nevet adjatok neki ami a személyiségét tükrözi. Pl ha izeg mozog mindig meg ugrál akkor Izi. Érted?

2011. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Válasszatok egy 3. közös nevet és ne a kutya szívjon miattatok.
2011. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nee ne zavarjátok össze! Inkább válasszatok egy olyan nevet, ami mindkettőtöknek tetszik:)
2011. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyébként megérti a kutya azt is, ha több neve van. Sokszor hívják máshogyan a gyerekek például a kutyákat. És sokan máshogyan híják, amikor rossz volt vagy amikor becézgetik. Az embert is több néven szólítják. Az állatokat is máshogy hívja a párjuk és a kölykeik. A macskám is hallgatott egy csomó becenévre is, amik teljesen mások voltak. Még ha megegyeztek is egyetlen névben, akkor is lesznek majd becenevei valószínűleg és azokat is érteni fogja.
2011. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok hogy nem szeretem a tucat neveket.

Nekem a Menta név nagyon tetszik:) A Szuzi meg nagyon nem.

Az biztos hogy 1 neve legyen a kutyának.


Ha megtalálom a linket ahonnan mi választottunk nevet akkor belinkelem neked.

2011. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Az én kutyámnak 3 neve is volt, de egyikre se hallgatott:/
2011. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Pl ha izeg mozog mindig meg ugrál akkor Izi."


Izí Rájder öcsém, Izí Rájder.:)) Ezen jót nevettem

Visszatérve a témára sztm inkább egyezzetek meg egy harmadik névben, ami mind2őtöknek tetszik.

2011. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Valószínű, hogy akkor megegyezünk egy, mind a kettőnknek tetsző névben.

Persze azért kíváncsi vagyok a linkre is:)

2011. aug. 10. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!