Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele? (A kérdés...

Mit csináljak vele? (A kérdés rövid)

Figyelt kérdés

van egy 6-7 hetes németboxerünk és azért szokott nyűszíteni hogy játszunk. És akkor nyugtassam és kimennyek hozzá vagy meg kell szoknia hogy akkor van játék amikor a gazda szeretné.

Éjszaka is nyüszít de akkor sztem a szülei miatt és akkor kimennyek hozzá?

4 napja van nálunk


2011. aug. 11. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:

majd megszokja, hogy éjszaka egyedül vagy, szerintem ne menj ki hozzá! :)

természetes hogy igényelné a törődést éjjel is, de napközben foglalkozzatok vele, éjjel meg aludjon a kutyi. :) Ha mindig kimész amikor nyüszít, egy idő után természetessé válik neki hogy csak nyüszít egyet, és valaki rohan is ki.

Napközben játszhatsz vele annyit amennyit bírtok :)

2011. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt egy dalmatánk. Anyum mesélte, hogy mikor elhozták, első éjszaka ült az ágy mellett, és végig nyüszítette az éjszakát. Aztán következő éjszaka már aludt :)

Szerintem éjszaka ne menj oda hozzá, viszont nappal fáraszd ki rendesen, törődj vele sokat, hogy érezze, itt jó helye van és szeretik.

2011. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mjad megszokja. Mi is nem régen hoztunk kutyát de a miénknek könyebb volt mert másik kutya mellé hoztuk és reggelre olyan volt mit ha itt lakna már régóta. Amúgy fárzd le jó alaposan. Ha északa nyüszét hagyd majd megszokja hogy azzal nem ér el semmit.
2011. aug. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a hülye nővérem mindig ugrik ha nyüszít eggyet
2011. aug. 11. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Első néhány éjszakán jó, ha a gazdi ágya mellett alszik, és néha megsimogatják - ha még kicsi - aztán lehet fokozatosan elszoktatni.
2011. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!