Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknál lábamputálás biztos...

Kutyáknál lábamputálás biztos hogy sikerül? Meg tudja szokni?

Figyelt kérdés
Van egy kutyánk, akinek szilánkosra tört a lába, és nem gyógyul meg. A szilánk elvághatja az ereket, és akkor elvérzik. 2 lehetőség jutott eszünkbe. Lábamputálás vagy elaltatjuk. Meg tudja szokni azt, hogy csak 3 lába van? Biztos, hogy sikerül az amputálás, és nem hal meg? Vagy esetleg van más megoldás?
2011. aug. 11. 13:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Most olvastam az előző kérdésedet. Volt kint az orvos?

Amúgy hamar megszokják a három lábon való életet, sok ilyet láttam már TV-ben is, és nagyon boldog a kutya. Hiszen, hogyha nem lenne jó a kutyának, nem végeznének amputációt ;)

2011. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi. És annyit nem mondtam még, hogy félig vak, valamint kedvétől függ, hogy hiperaktív, vagy nem. De én akkor sem tudom elképzelni, hogy fut a kutya 3 lábbal, pedig már láttam. :D
2011. aug. 11. 13:08
 3/16 A kérdező kommentje:
Ja és kb 2 óra múlva jön az orvos.
2011. aug. 11. 13:09
 4/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sok állat él 3 lábbal,és boldogul.

(ahogy sok ember él láb nélkül is boldogulnak)


Nincs ebben semmi rendkívüli.Az utcánkban 3 lábú macska van,és teljesen normális macska..Futni is elég gyorsan fut.

2011. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/results?search_query=dog+with+3+legs&..

Nézd meg ezeket a videókat és minden kételyed eloszlik, én is láttam háromlábú kutyát, semmiben nem hátráltatta, ugyanúgy futott, játszott mint a négylábú társai.

2011. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nekem is van kutyám akinek leamputálták a lábát,csak eleinte volt olyan hogy magába fordult,de ma meg már a macskát is ugyan ugy kergeti.vidám kópé :D


mingyárt hozok képet is róla

2011. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2011. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak, ha nincs jobb lehetőség, akkor megpróbálom rábeszélni a szüleimet. Köszönöm a válaszotokat. És még arra lennék kíváncsi, hogy kb mennyibe kerül az amputálás?
2011. aug. 11. 13:25
 9/16 A kérdező kommentje:
Júj, olyan videót látam, hogy a kutyának csak 2 lába van és úgy jár, szalad. :D
2011. aug. 11. 13:28
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Én az elaltatást választanám. Ez a nehezebb számodra, meghozni a döntést, de a kíméletesebb az állat számára. Szerintem a szeretet azt jelenti, hogy el tudjuk engedni, ha neki úgy jobb.
2011. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!