Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap szörnyüség történt...

Tegnap szörnyüség történt velem széttépte egy nagy kutya az én yorkimat de az enyém pórázon volt az övé pedig hát direkt kiengette a 96 éves vén f. Sz Mi ilyenkór a teendő? Ja és engem is megharapott de be volt oltva. Nagyon szomorú vagyok miatta.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szemet szemért! Itt nem a 96 éves vén f...ra gondol(hat)ok. (Ha ember csinál ilyesmit, megbűntetik, egyes országokban meg is fosztják érdemtelen életétől.) Mindettől függetlenül sajnálom, mert szeretem az aranyos kutyákat. Feltétlenül jogi (anyagi és eszmei) kártérítést kell kérni!
2009. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi az együtt érzésedet.Megbeszélem a szüleimmel .
2009. ápr. 12. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
én felkeresnék egy állatvédőt,mert ők szerintem tudnának ilyen esetben tenni vmit.én is sajnálom a kutyusod!
2009. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
jelentsd fel!
2009. ápr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló vagyok: És - De nehogy félreértsd a választ, mert a szavak összecsengése miatt elsőre furán fog hangzani! - Kutyaharapást szőrével! Ami átvitt értelemben - úgy tudom, bár nem magyar vagyok - azt jelenti, hogy ugyanazzal kell orvosolni a bánatot, ami azt okozta (okozta, mert meghalt szegény), tehát sürgösen szerezni egy új kutyust, hogy újra örömed legyen ebben az egyébként szeretetre méltó állatban!
2009. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel!testi sértés, és állatkinzás miatt!A testi sértés meg fog állni!
2009. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz,jelentsd fel és kérj kártérítést is!

Én biztosan megöltem volna a gazdát ott a helyszínen,ha már halott a kiskutyám, nem érdekel mennyit kapok érte...

2010. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tejóég. most itt ül mellettem a kis yorkim, és nem érti h miért sírok. ide is kucorodott. kimondhattalnul sajnálom. és gondolom mit érezhetsz, hiszen én akkor is nagyon szomorú vagyok, ha nincs velem pár napig. nem örökre. :'(

Nagyon sajnálom.

2010. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 fegyvernepper ***** válasza:
Legközelebb két rotival sétálj arra.
2011. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!