Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan készülhetünk fel az...

Hogyan készülhetünk fel az első Dog Dancing versenyünkre?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ott is lesz egy csomó ugató kutya, inger, és hogyan kezdhetek felkészülni arra a kutyámmal, hogy ott azokat figyelmen kívül hagyja, és rám figyeljen. Kérlek segítsetek!


Köszi!!


2011. aug. 11. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Mert vannak kutyasulik(pl. ahova én járok) hogy ingyen be mehetsz a kutyáddal a pályára gyakorolni(nem a csoportba, mert az pénzbe kerül). És ha már tud DD-zni a kutyád, ott minden inger megvan, hajrá! Annyi, hogy zene nem lesz :)
2011. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam arra is hogy suliban mert még nem annyira aktuális a dolog és úgyis megyünk majd agizni csoportba, meg hogy itt az utcában azon a szakaszon ahol minden oldalról minden háznál van kutya, és ott fokozatosan megcsinálni a trükköket
2011. aug. 11. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!