Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vehetném rá őket? .

Hogy vehetném rá őket? .

Figyelt kérdés

Tavaly októberben kezdtünk el agilityzni a kutyámmal, kb. 5-6 edzésen ott voltunk, de utána apa nem akart vinni a tél miatt. Még télen kezet fogtunk arra, hogy tavasszal csinál nekem saját agility pályát. Napersze. Én csináltam magamnak téglákból, korhadt lecekből meg karókból. Most megkértem anyukámat, hogy egyetlen egyszer vigyen el minket, olyan rég voltunk, és biztos a kutyám is örülne annak, ha kiruccanhatnánk. Nagyon rég beszéltem velük ezekről, mert nálunk úgy van, minél többször kérem,annál kisebb az esélye a dolognak. Békén hagytam őket, és tavasz óta nem hallanak a dologról. Most nyár vége van, és nem tudok egyszer elmenni a kutyámmal kikapcsolódni, busszal vagyonokba kerülne a sok átszállás miatt, pedig nincs is messze. Semmi panaszuk nem lehet rám, szinte mindent megcsinálok, amit kérnek, nem járok el bulizni, se sehova, és mégsem engedik. Tudják, hogy a kutyám a gyenge pontom. Pedig olyan jó lenne, talán a közeli tóra is elmennénk az elején, és úszhatna is a kutyám, pedig még soha nem látott tavat, de a vízmániás kutyák láttára talán ő is belemenne.

Soha semmit nem kérek tőlük....és mégsem engedik. Hogy lehetnek ilyen szívtelenek? Kifizetném a dízelárat is, satöbbi....


2011. aug. 11. 22:35
 1/8 A kérdező kommentje:
*15/L
2011. aug. 11. 22:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Szépen mondd el nekik, amit ide leírtál! Nagyon drukkolok neked!
2011. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elmondtam mindent....hogy mennyire szeretem, és hogy nagyon jó lenne elmenni, mert barátai is vannak, de semmi....vagyis "ne léccizz" meg satöbbi.
2011. aug. 11. 22:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Feladom. Ezekkel nem lehet beszélni.
2011. aug. 11. 23:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyira elszántan rombolják le az álmaimat...
2011. aug. 11. 23:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Teljesen összetörtem.
2011. aug. 11. 23:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért ne add fel. Nekem azt sem engedik, hogy kutyám legyen, pedig már vagy öt éve minden álmom. :(


14/L

2011. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:((
2011. aug. 11. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!