Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket támogatnád jobban?...

Melyiket támogatnád jobban? Állatmenhelyet vagy beteg éhező gyerekeket?

Figyelt kérdés

És erről mi a véleményetek?


,,Jeny Lakatos Amig a gyerekeknek nincs mit enni, amig az ország itt van ahol van...nincs miről beszéljünk...altassák el azt a sok korcsot!!!A gyerekeket kell sajnálni, akiknek nincs mit egyenek, vagy betegek... "


2011. aug. 11. 23:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
53%

Annyi bizonyos, hogy az egyszázalékos "ipar" két slágere a kutya és a gyerek.

Én is inkább gyerek, de az is abszurd megközelítés, hogy amíg egy probléma nincs teljesen megoldva (sose lesz), addig a másikat teljesen hanyagolni kell.

Kutyavonalon inkább az a furcsa, hogy ma Magyarországon nincs vadon élő farkas, és mégis a túlszaporított kutyák miatt aggódunk.

2011. aug. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
A face izéről idéztem a szöveget.
2011. aug. 12. 00:15
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

van vadon élő farkas...:D sőt nő a populáció :)

Mint mondtam szociális munkásként alapból sokat segítek az embereken magán emberként meg a kutyákon... Szerintem a kettő nem üti egymást.. miért kéne az egyikkel foglalkozni míg a másikkal egyáltalán nem?

Az állatvédők foglalkoznak a kutyákkal a GYEJO és vagy félszáz alapítvány pedig a gyerekekkel..

2011. aug. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
75%
Hát miután az éhező gyerekeknek, a kórházakba bohócot meg minden apám f*szát rendelnek, így nem kérdés hogy inkább az állatokat támogatnám..
2011. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
azok a beteg gyerekek nem az éhezők..
2011. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, félre írtam.
2011. aug. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
60%
Egyértelműen az állatmenhelyeket támogatnám,hisz az állatok kiszolgáltatottak,nem tehetnek arról hogy odakerültek ahol vannak. A beteg éhező gyerekről meg annyit hogy miért kell közösülniük a szüleiknek hogyha nincs kenyérre pénz? Azt hiszik hogy elég neki a családi pótlék meg a sok segély?!
2011. aug. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
79%
Állatmenely. A világ nem csak gyerekekből áll, ha mindenki csak őket támogatja akkor a többi elhanyagolt dolog okoz majd nagyobb problémát. Különben meg ez nem kötelező dolog, tehát senki nem nézhet le hogy mire vagyok hajlandó pénzt adni.
2011. aug. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem a cigányokat segélyeznénk, hanem mondjuk dolgoznának, akkor lenne pénz támogatni mind a kettőt. Gondolom a kedves Lakatos Jeny is egy a sok ingyenélő közül. A szövegéből meg, hogy "altassák el a sok korcsot", látszik is, hogy micsoda. Kívánok hasonló szépeket a 10-20 fős gyerekseregnek is minden cigány családban. Az állatok legalább nem lopnak és nem késelnek meg. Amúgy, itt az egész megyében nincsenek éhező beteg gyerekek... túlzsúfolt állatmenhely viszont annál inkább... és kinek a felelőssége lenne ivartalanítani az állatot? A gazdának. És kinek kéne gumit használni, hogy ne szülessen úgy meg a gyerek, hogy nem tudják eltartani? Ugyanannak a személynek. Innentől fogva nehogy már az állatok szenvedjenek mások hülyeségétől...
2011. aug. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
88%

Közvetve egyiket sem, főleg nem pénzzel. Vannak a közvetlen környezetemben is olyan kutyák, akiknek el kél a segitség, nem fogom egy menhelynek , vagy alapitványnak adni, ahol a fene tudja, hogy mire, vagy kire forditják.(ha nem éppen magukra)

A saját gyerekeim az elsők. És nyilván a saját a kutyáim. Ezen kivül ha bárkinek szüksége van bármire, azt előteremtem a föld alól is.

2011. aug. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!