Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Míért hányik a kutyám?

Míért hányik a kutyám?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mitől, de egyszer csak az vettem észre, hogy a kutyám mindent kihányt amit megevet, és nem tudom mért.

Kérlek segítsetek, nagyon meg vagyok ilyedve! :(


2011. aug. 11. 23:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idős, mit evett, megrágta teljesen?
2011. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Esetleg játszottál vele evés után? Mennyit kapott enni? Gyorsan megette?
2011. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
De ha mondanád, akkor tudnám mondani...
2011. aug. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
4 hónapos, fajtiszta, labradorkölyök. Főtt tésztát kapott száraz kutyatáppal keverve. Nem ette meg gyorsan, hanem több részletben.
2011. aug. 12. 00:03
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nem megy a hasa, jó a kedve, eszik rendesen és nem hány többet, akkor nem kell vele foglalkozni, lehet, csak túlette magát. Ha viszont levert, nem eszik és továbbra is hány, akkor vigyétek állatorvoshoz.
2011. aug. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen, Theia elmondta, ami fontos. Adhatsz neki főtt ris

zst, ha mégegyszer észreveszed, vagy ha elkezd menni a hasa.

2011. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azóta tudtommal nem hányt. Múltkor is hányt, akkor utána diétáztatva lett, de még 4-5 napig hasmenése volt, de akkor elvilleg az volt a baja, hogy fűszeres ételt kapott. A mostani esettnél füvet evett, meg a tujának a magjait ette. Lehet, hogy ez a baj?
2011. aug. 12. 00:39
 8/16 anonim ***** válasza:

A tuja magjait jó lenne, ha nem enné meg, de füvet szinte minden kutya szokott enni, ha nem jó a gyomruk.

Ez egy ösztönös dolog, megeszik a füvet, és utána legtöbbször kihányják. Gondolom ez segít a gyomruknak.

De ha azóta nem hányt, akkor ne aggódj:) Náluk a hányás nem (feltétlenül) betegség jele.

2011. aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
Kinológus vagyok. (csak hogy tudd nem mondok hülyeséget) Ettől nem kell megijedni ha a kutyád öleb előfordulhat. Lehet hogy sokat kapott. Vagy összevissza evett ilyenkor füvet szoktak enni mert fáj a gyomruk. És ettől kihányják. Ha a közel jövőben többször is előfordul csak akkor kell állatorvoshoz vinni. Emiatt még nem kell megrémülnöd.
2011. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Az én kutyusaim azt csinálják, hogy megeszik a kaját kihányják és egymás hányását megeszik. Tudom gusztustalan de eltüntetik 1 perc alatt és nem is marad nyoma...XD
2011. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!