Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állatorvos ma jön ki...

Az állatorvos ma jön ki hozzánk délelőtt, a többi lent. (? )

Figyelt kérdés
Napok óta észrelehetett venni a kutyán azt mintha nem látna, neki ment az ajtónak, a kocsinak is, stb stb.. és ma reggel észrevetük, hogy a szeme egy kicsit el van fehéredve, az jelenthet valamit, vagy lehet valamit tenni ezellen ?
2011. aug. 12. 09:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Idős kutya? Valószínűleg valami hályog, és már nem lát jól.
2011. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami hályog. Azt műtéttel még el lehet távolítani.
2011. aug. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
8 éves kutya igen.
2011. aug. 12. 09:39
 4/16 A kérdező kommentje:
a szíve is kérdéses h kibírja-e a műtétet, nem ?
2011. aug. 12. 09:40
 5/16 anonim ***** válasza:

Az én kutyusomat 10-12 évesen már nem szívesen altatta volna az állatorvos, mert lehet, hogy nem kel fel, bár más baja volt. Így velünk volt 14 éves koráig, vidáman:)

A dokival beszéld meg, bár szerintem 8 évesen még nincs akadálya.

2011. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
rendben, köszi.:D
2011. aug. 12. 09:44
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem ha ezen kívül semmi baja nincsen, akkor nyugodtan altathatja az orvos, a mi kutyánk is nyolc éves , és nemrég esett át egy műtéten. :)
2011. aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy vak kutyát onnan lehet felismerni, hogy járás közben magasra emeli a mancsát és nagyon megfontoltan és lassan lép. Szorosan a gazdája mellett marad. Ha ezek stimmelnek akkor valószínüleg szegény vak. Ekkor sem kell elkeseredni érdemes mellé venni egy másik ilyen kutyát ezek ilyenkor nagyon segítőkészek. És vigyáznak a fajtársukra mert azonnal felismerik társuk fogyatékosságát. (kinológus voltam)
2011. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, egyenlőre még nem csinálja ezeket, csak néha néha neki megy valaminek.
2011. aug. 12. 10:37
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak kerti kutya? Nem szoktátok sétálni vinni?
2011. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!