Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Labrador és a Corgi mennyire...

A Labrador és a Corgi mennyire jön ki egymással?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, mindkettőnek nagy igénye van a mozgásra, illetve barátságos, családi kutyák. Mi a hátránya ennek a párosításnak? A nemük számít? Természetesen mindkettő ivartalanítva lenne még fiatalon.
2011. aug. 12. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kölyökkorban hozod akkor a nem nem számít. Nekünk van egy kan foxink és utálta a többi kan kutyát. Hoztunk mellé egy kölyök puli kant és nagyon jól kijönnek egymással.
2011. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mind a kettő kölyök akkor ne aggódj, ha pedig az egyik felnőtt akkor a kölyök utánozni fogja. Ezért ha az egyik nagy neveld jó modorra és két intelligens kutyád lesz.

Jó munkát! Ja és minden kutya megfér egymással.

:)

2011. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A labradorok minden kutyával kijönnek.
2011. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Kinológus vagyok. (csak hogy tudd nem írok hülyeséget) Ez az egész nem a fajtától függ nekem egy Airedale terrierem van és egy Havanese-em. És imádják egymást. Ha ivartalanítva akkor meg semmi probléma. Az még jobb ha együtt kerülnek a házhoz akkor semmi probléma nem lehet a méret különbségtől meg ne félj az nem akadály.
2011. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tökéletesen.A kutya fajtától függetlenül jól kijön a másikkal.Csak arra figyelj,hogy egy energiaszinten legyenek nagyjából.
2011. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!