Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá anyumat,...

Hogyan vegyem rá anyumat, hogy kapjak kutyát?

Figyelt kérdés

Apa azt ígérte, hogy ha lesz kerítés lesz kutya. Most van kerítés nincs kutya. Anya azt ígérte, hogy ha suliba fogunk járni akkor lesz kutyánk. Jövőre hatodikos leszek és még mindig nincs kutya. És akárhányszor felhozom neki a kutyatémát rögtön kiborul. És azt mondja mindig, hogy csak jót akar nekem. De ha tényleg ezt akarja akkor miért nem kaphatok egy kutyát?

Segítsetek!


2011. aug. 12. 11:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Milyen kutyát szeretnél?(fajta)

Mert lehet hogy drága vagy ritka....

2011. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
Elnézést ismered a WolfQuest-et?
2011. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
labrador retriever de a barátomnál most születtek és törzskönyvel ingyen adja
2011. aug. 12. 11:35
 4/33 A kérdező kommentje:
Ja és nem ismerem
2011. aug. 12. 11:35
 5/33 anonim ***** válasza:
Akkor szépen mond el, hogy "megígértétek ha lesz kerités lesz kutya és ha suliba megyek akkor lesz kutya. Mind 2 megvan és nem értem, hogy miért nem kaphatok. Anya most ne kezd el orditani, meg amiket szoktál hanem mond el, hogy miért nem lehet kutyám. "
2011. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Köszi de már próbáltam ezt és mindig másra tereli a szót vagy azt mondja, hogy nem is ígértem ilyet vagy hagyjuk már!
2011. aug. 12. 11:49
 7/33 anonim válasza:
vidd haza a kutyát a haverodtól. és mond szüleidnak, hogy megígérték xD
2011. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
csak az a gond, hogy 1 órára laknak innen. :(
2011. aug. 12. 11:56
 9/33 anonim ***** válasza:

háhh szerintem azért nem kapsz kutyát , mert nem gondoskodnál róla..:) nem bántásból!! én sem kaptam csak most, hogy leérettségiztem , és igaza is volt anyukámnak , mert inkább eljártam ide oda eddig, meg barátok stb.. úgyhogy nem lett volna vele foglalkozva :S most már látja rajtam , hogy felnőttem a feladathoz :)

hidd el tényleg jót akar neked, várj még egy pár évet :) képzeld el, reggel fel kelsz hozzá , este felkelsz hozzá, etetni kell , sétáltatni , orvoshoz vinni , kutyaovi, kutyasuli, így van értelme kutyát tartani , de úgy , hogy az elején jaj de cuki ,aztán kirakom a kertbe oszt kész , úgy nincs értelme..

2011. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Kérdező: egy követ fújunk! Nekem azt ígérték, hogy majd ha elköltöztünk, mer ugye mi gyakran költözünk. De azóta már kétszer is arrébb kerültünk és sehol semmi. Másrészt és itthon tanulok, időm mint a tenger, nem lógok barátokkal, nem járok sehova, és már annyi könyvet kiolvastam a témában, hogy... szóval nem vagyok olyan hülye se. Már ez megy pár éve. De most én is beizzítok. :) Sok sikert Neked is és írj ha haladás van! ;)
2011. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!