Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyák szürkehályog műtétje...

Kutyák szürkehályog műtétje mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ki tudja, hogy a kutyák szürkehályog műtétje mennyibe kerül, és hogy hol végeznek ilyen műtétet az országban? Természetesen szemenként kell érte fizetni ezért a kérdésem is egy szemre értendő!
2011. aug. 12. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ez orvosfüggő,hogy mennyit kér érte...merre laksz amúgy?

mert ha Kispest közel van,akkor adok egy nevet meg egy rendelőszámot és kérdezz rá h csinálnak-e ilyen műtétet

2011. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
felhívod az állatorvosotokat h csinál e ilyet, vagy egy környékbelit, ha nem kit ajánl, akit ajánlott felhivod h mennyi az annyi
2011. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szegedi vagyok, de azért elkérném a rendelő címét és elérhetőségét tájékozódás szempontjából, és még lehet az is hogy oda vinném megműttetni is.
2011. aug. 12. 13:08
 4/13 A kérdező kommentje:
Szegeden nem végeznek ilyen műtétet, kérdeztem, hisz épp most volt kint az állatorvos.
2011. aug. 12. 13:08
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]

Dr Boda Attila(remek orvos) csak ajánlani tudom,de azt nem tudom,hogy végez-e ilyen műtétet,bár sokoldalú)

üdv

2011. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindjárt meg is nézem amit ajánlottál, és fel is hívom!
2011. aug. 12. 13:19
 7/13 anonim ***** válasza:

rendben,ha megtudtál róla valamit,hogy végzi-e ez a doki vagy sem,azt mondd már el légyszi...kiváncsi vagyok :D

amúgy tényleg egy lelkiismeretes orvosról van szó

2011. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Felhívtam, de elirányítottak Szentesre. Délután 3 órakor kezdődik a rendelés és akkor hívom majd fel.
2011. aug. 12. 13:42
 9/13 anonim ***** válasza:
akkor ők nem csinálnak ilyet?
2011. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Úgy éreztem csinálnak, de nem olyan korszerű a felszerelésük hozzá, és ezért sok lehet a szövődmény. Ezért továbbított Szentesre, itt kevés szövődménnyel sikeresebbek a műtétek.
2011. aug. 12. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!