Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kell fizetni? Kell azért...

Kell fizetni? Kell azért fizetni ha egy vak kutyát el akarunk szállíttatni, de nincs a közelben egy állatmenhely sem?

Figyelt kérdés
Napok óta kóborol az utcákon.Szegényke....:/
2011. aug. 12. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni, a legjobb az lenne, ha be tudnátok vinni egy menhelyre, bár sok esélye nem lenne gazdát találni egy vak kutyának. A másik lehetőség, hogy kihívod a gyepmestert, neki kötelessége elszállítani a kutyát, de akkor 100%, hogy elaltatják két héten belül.
2011. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni, csak épp semelyik menhelyen nincs hely.
2011. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Valaki Renáta ***** válasza:

Esetleg dobnál fel róla képet? Helyileg hol van ez a kutya? Milyen termetű, milyen fajtához hasonlít, milyen ivarú? Nagyjából mennyi idős lehet stb.?

Négy kutyám van, picike a telek, de felteszem pár internetes oldalra stb.

2011. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem de nem biztos hogy vak....szóval akkor is elviszik ha nem vak?vagy azt ki tudják deríteni a menhelyen?mert lehet hogy azért viselkedik ilyen furcsán mert verte a gazdája..:(
2011. aug. 12. 15:11
 5/11 Valaki Renáta ***** válasza:
Szegénynek a lehető legrosszabb megoldás a telep!
2011. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nem annira vagyok jártas a fajtákba... de azt látom rajta hogy nem öreg... olyan 5 vagy 6 évesnek vélem kutya évbe...ivartalanított..háth nagyjából ennyi
2011. aug. 12. 15:22
 7/11 A kérdező kommentje:
:////
2011. aug. 12. 15:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Még az utcán is több esélye van a túlélésre,mint egy gyepin.Fényképezd le,hirdesd.Ha ivartalanított,felelős gazdája volt,lehet hogy égen-földön keresi.
2011. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 panettone ***** válasza:
Miből gondolod hogy ivartalanított? Amúgy akkor lehet hogy chipes is...
2011. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Valaki Renáta ***** válasza:
Igen valahogyan le kellene fotózni. Feltenni pl. az elvesztem.hu-ra stb. én szívesen segítek megérdeklődni pár helyen.
2011. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!