Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik rendesen a 11...

Miért nem eszik rendesen a 11 hetes labradorunk?

Figyelt kérdés
Napi 3szor kap ételt, nem csak tápot, hanem egy kis levest tésztával, zöldséggel, és csirkenyakkal. Kétnaponta eszik rendesen egy alkalommal, utána csak nyammog... Hétfőn visszük oltásra, mi lehet vele?
2011. aug. 12. 15:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
"és a csontból is csak hetente 1,2 darabot kap..." egyáltalán nincs szüksége csontra, a minőségi tápoknak megfelelő a tápanyag, vitamin és ásványi anyag összetétele - azzal etess
2011. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ideje lenne orvost váltanod.Amit mondanak,nem mindig szentírás ám!

A Pedigree zacskójára meg köss egy jó nagy követ,hogy minél messzebbre tudd dobni.Nem csoda,hogy nem eszi a kutyád a színezett,ízesített,kémiai anyagokkal telepakolt gabonát,a Pedigree ugyanis az.Ezt is a csodálatos állatorvosotok ajánlotta?

2011. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Egy órája kijött az orvos, anyagcsere-problémája van, nem a kaja miatt nem evett... Kapott injekciót, ha holnap sem eszik többet, kap infúziót. Köszi azért a segítséget:)
2011. aug. 12. 19:45
 14/17 anonim ***** válasza:

Mindenképp válts orvost,ha hosszú életű kutyát akarsz.

Kutyádnak törzskönyve van?Tenyésztőt felkerested már a problémával?

2011. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hogy lenne már törzskönyve a kutyának? akkor nem ilyen szarral etetne, meg nem az eledelboltos hülyeségeire hallgatna, hanem a tenyésztőre, nem mellesleg, ha nem szaporított korcsa lenne, akkor nem lenne anyagcserezavara sem
2011. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Na jó, szerintem ezt most kéne befejezni, látatlanul nem kéne lehülyézni senkit... Az a lényeg, hogy most már jól van. Normálisan kérdeztem, normális válaszokat vártam, nem arra számítottam, hogy lekorcsozza akárki is a kutyát...
2011. aug. 13. 09:21
 17/17 anonim ***** válasza:
Abban igaza van,hogy az olcsón,papír nélkül vett,trágya kajával etetett kutyánál számítani kell ilyesmire,de később sokkal durvább dolgok is előjöhetnek,nem kell meglepődni rajta.
2011. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!