Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Éjszakai nyüszi ellen mit...

Éjszakai nyüszi ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van egy kiskutyám, és mivel még elég kicsi 7 hetes, és rövidszörű is a tetejébe, nem hagyhatom még kinnt, így itt alszik egy dobozba az ágyam mellett.

Éjszakánként fel szokott kelni 3-szor, 4-szer, és nagyon sír. Van kint neki víz, meg hami is. Nem szeretnék minden alkalommal fel kelni hozzá, mert nem akarom, hogy hozzá szokjon a babusgatáshoz. Viszont kénytelen vagyok mindig fel kelni, mert a párom nem tud tőle aludni. Az hagyján, hogy én se. Mit lehet tenni ilyen esetben?


2011. aug. 12. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
hát akkor lesz egy pár olyan északa amikor nem fogtok aludni..hagyni kell hogy magától abba hadja mert azért nyüszög mert fel kelsz hozzá és ezt ő tudja ha nyüszögök a gazdi foglalkozik velem..ez berögzűl és mindig ezt fogja csinálni...pár napig nem foglalkozatok vele hogy nyüszög még akkor se ha nem bírtok aludni tőle ezt egy pár napig kikell bírni de szerintem 2-3 északa alatt rájön hogy nincs értelme a nyüszögésének.....ez a legjobb megoldás..
2011. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valami nem tetszik a kis csöppségnek. És rá kell jönnöd hogy mi.


Nekem amikor még picuri volt a kutyám, el volt barikádozva az egyik szobában hogy ne tudjon éjszakánként futkozni a lakásban és ha netán félkómásan jövök ki a szobából sötétben nehogy széttrancsírozzak egy kis kakit... :-)

Egészen addig csönd volt míg az ajtó elé nem tettem a barikádot, aztán kezdődött a hiszti. Egyik éjjel megpróbáltam hogy nem teszek oda semmit, ha utánam akar jönni hát legyen, max. bevállalom hogy takarítom a kakigombócokat..

DE: ez volt a megoldás a sírásra, mert onnantól mintha kicserélték volna, egy hangja se volt. És azóta se, békés nyugodt kutya.

Csak imád velünk lenni....

2011. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.Tudom nem kéne vele foglalkoznom, hogy sír,de olyan pici baba. Erőt veszek majd magamon,és megpróbálok "nem foglalkozni" vele. :)
2011. aug. 14. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!