Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most lesznek a kiskutyáink 3...

Most lesznek a kiskutyáink 3 hetesek és azt vettem észre, hogy bolhásodnak. Van valami szer ami veszélytelen a kicsikre, de a bolhákat elpusztítja?

Figyelt kérdés
Tisztán tartom a helyüket és az Anyukát is megfürdettem,de még így is sok a bolha.Azt hallottam,hogy ilyen kicsi kutyáknál nem lehet használni bolhaírtót, mert veszélyes.Ők kinti kutyusok,de nem szeretném ha tele lennének élősködőkkel! Mit tegyek?
2008. márc. 5. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukát nem elég megfürdetni, hanem bolhairtót (-taszítót) kell rátenni a bőrére. Menj el állatorvoshoz, és ők adnak megfelelőt.

A Frontline-t tartják a legjobbnak de nem tudom 3 hetesnek lehet-e olyat... Szóval kérdezd meg az állatorvostól, amúgy is kell őket hozzá vinned oltásra féregtelenítésre stb!

2008. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Orvostol vagy állatpatikában kérj szert, mert az sem jó ha az anyárol lenyalják a szert.
2008. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!