Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Engeded a kutyádnak, hogy az...

Engeded a kutyádnak, hogy az ágyadba aludjon?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed, arról,hogy a kutya is az ágyban alszik?
2011. aug. 13. 10:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
Gusztustalan.
2011. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
imádom a kutyámat,de nem aludnék vele...a macskámmal viszont igen,ő mellettünk fekszik :)de csak benti cica,tiszta...
2011. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
én a kicsiknek megszoktam engedni...aztán ahogy nőnek és kinövik azt, hogy ketten elférjünk úgy szoknak le róla :) szinte mindig van itthon 1-2 kölyökkutya úgyhogy sosincs hiány hálótársakban de a nagyok már ezt nem szeretik.. és én sem mert ők már hullajtják a szőrüket.. 6 hónapos kortól meg már kinn szoktak aludni az udvaron.
2011. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom eddig 2x aludt az ágyamban, de csak mert most hoztuk el pár napja. Így nyugodtabb ő is. :) De természetesen nem lesz belőle rendszer, van neki saját kis vacka.
2011. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nekem 3 kutyám van, mindhárom kistestű,akkorák mint egy törpetacskó, mindhármat beengedem az ágyba.Szerintem tiszták,az én kutyáim, minden oltásuk meg van nem félek,hogy bármi bajom lenne tőlük...
2011. aug. 13. 11:04
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

Soha!

A kutya a legutolsó a falka rangsorában, így semmi keresnivalója a mi ágyunkban.

Mondom ezt úgy, hogy egy garzonban élünk, mégsem jöhet fel sem ágyra, se a kanapéra.

2011. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Van neki 3 ágya a lakás különböző pontjain, szóval van miből válogatnia. :D Viszont nappal, ha össze van csukva az ágy, akkor megengedem neki, hogy azon héderezzen.
2011. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%

"Szerintem tiszták,az én kutyáim"

tiszták ugye? minden séta után megmosod a lábát,megfürdeted?mert ugye mocsokban,köpésekben,(mert az is van bőven az utcán)járkálnak,aztán befekszenek az ágyadba,ahol te alszol...hát ez elég igénytelen...

2011. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem fél éves koráig aludhatott bent, de az ágyban csak addig, amíg sokat sírt az anyja után, utána kitakarítottam az egész ágyat, és utána a földön volt a helye, kutyaágyon:)
2011. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hát feküdjön!

Nem mosom meg a lábukat,de ennyi erővel a házba is azzal a koszos lábával járkál amiben te is laksz.

4 éves korom óta van,hogy az ágyamban alszik egy kutya, azóta több mint 15 év eltelt, 10 éve a legkomolyabb betegségem a nátha volt.

2011. aug. 13. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!