Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle vagy Dalmata?

Beagle vagy Dalmata?

Figyelt kérdés
A válaszokat kérem megindokolni is :)
2011. aug. 13. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
A beagle aranyosabb :)
2011. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább dalmata. Hogy miért? Szép kutya(bár ez a Beagle-re is igaz), barátságos, meg volt egy pár ilyen kutyánk, szóval elfogult is vagyok:P De a Baegle és a Dalmata egyaránt elbűvölő kutyusok sztem:D
2011. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a dalmata az szebb kutya :)
2011. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy.tömbbe vagy kertesházba?tömbbe semmiképp nem a dalmatát..ha valaki kutyát akar akkr kell lenni eg elképzelének,milyen "típust" szeretne.nem mindeg h ölebet vagy vérebet...remélem érted...
2011. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Naaagy kertesházba, napi sétával, kutyasulival. Agilityznék vele. Agilityre melyik jobb?
2011. aug. 13. 13:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor a beagle.
2011. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Dalmata ritkább, legalábbis felénk Beagleből Dunát lehet rekeszteni, míg Dalmatát már évek óta nem láttam. Én tuti olyant vennék.
2011. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
itt nem a 'cukiságon' van a lényeg .. utálom az olyan embereket akik azért vesznek csak meg egy kutyát mert cukik..aztán rájönnek,hogy sok gond van vele,sokat kell vele foglalkozni .. jól gondold át,hogy lesz-e rá időd..(:
2012. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!