Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon rossz kutyám van?

Nagyon rossz kutyám van?

Figyelt kérdés
Van egy drótszőrű Foxterrier kutyám. Ha nem figyelek oda akkor szépen felugrik a székre és onnan az asztalra és ha talál ott valami ehető dolgot akkor azt megesz. Aztán elvettem a széket de végül is rájött hogy fel tud így is menni. Nekifut és felugrik. Ha rászólok akkor meghunyászkodik és mikor ott vagyok akkor semmi gond de ha elmegyek elég ha csak a nappaliba egyből fel az ebédlő felugrik az ebédlő asztalra. Mikor megláttam és az asztalon volt rá koppintottam az orrára és rászóltam. De az se sokat használ. De csak akkor megy fel az asztalra ha tudja hogy van ott neki valami. Mit tegyek hogy ne menjen fel az asztalra a kajáért ha nem vagyok ott?
2011. aug. 13. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értek a kutyákhoz de egy egyszerű megoldás van.Csukd be a konyha ajtót:)
2011. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy az orra koppintástól nem fog beijedni.

Vagy zárd el a lehetőségtől, hogy az asztalhoz jusson, vagy tegyél rá hosszabb madzagot, aztán kaját neki az asztalra és amikor ugrik, lerántod és "Nem" a vezényszó.

2011. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. aug. 13. 15:16
 4/4 Catz ***** válasza:

Rakjal az asztalra ki valami finomat (darab sajt, sonka), madzaggal köss rä sok edenyt es edenytetöt, ha lerantja akkor

sajat maganak okoz kellemetlen elmenyt.

Te lehetöleg ne legy ott, csak a szemed sarkabol figyeld :)

2011. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!