Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan, hogy valaki nem...

Van olyan, hogy valaki nem szereti a kutyákat, CSAK EGY fajtát?

Figyelt kérdés

Mert nem biztos, de lehet ismerősöm ilyen.

Van neki 3 vizslája, és azokról mindig legendákat mesél, de a többi fajtájú kutya számára NEM létezik.

Ha találkozik egy vizslával rögtön rohan oda, hogy simogassa, meg minden, de a többi kutyára rá se néz, és semmi. Figyelembe se veszi a többi fajtájú kutyát.

Csak a vizsla, a vizsla így-úgy, "az igazi kutya a vizsla" a többi mit sem ér."

Van ilyen?

Hogy valaki csak egy fajtájú kutyáról vesz tudomást, a többi nem is érdekli, semmilyen másik kutya?


2011. aug. 13. 17:08
 1/7 anonim válasza:
Igen, én csak a husky-t szeretem
2011. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl.imádom a görögdinnyét..hiába van mellette az illatozó sárgadinnye én csak a g.dinnyét látom meg,mert az érdekel.
2011. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az normális, ha van 1-2 kedvenc fajtája az embernek és csak azok iránt érdeklődik. Én sem olvasom más fajták fórumát, nem követem a kiállítási eredményeket, nem megyek oda, ha látok egyet az utcán, csak a saját fajtámról áradozom, mert azt ismerem és szeretem a legjobban. Ez persze nem azt jelenti, hogy más kutyákat nem szeretek vagy kevesebbre tartok, egyszerűen csak nem érdeklődöm annyira irántuk.
2011. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Én például minden fajtát szeretek de talán legjobban a drótszőrű Foxterrier, Tacskó és a Puli.
2011. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is valahogy így vagyok.

Azzal a különbséggel hogy én a csivava, pincsi meg ilyen kis táska kutyákat ki nem állhatom de mondjuk egy tacsi vagy foxi na az jöhet. Nekem csak azok a kutyák jönnek be amivel lehet keményen bunyózni na mondjuk egy csivavával lehet nem kéne. Meg mondjuk a hosszú szőrű kutyákkal sincs bajom nekem is spánielem van viszont a palota pincsi szerintem nem való semmire egyszerűen undorító...

Vannak ilyenek ;)

2011. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van bizony.Apukám ugyan így van a német juhásszal én viszont ezt az egy kutyafajtát utálom.Talán mert annyira isteníti,hogy az őrületbe kerget vele.
2011. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van ez így, én szeretek több fajtát is, de csak azok után érdeklődöm, ami közel áll hozzám, ami meg nem hoz lázba, de pl szembe jön az utcán, megsimogatom, de nem olvasok utána, regisztrálok fórumokra stb ... :D
2011. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!