Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem fogad szót a...

A kutyám nem fogad szót a családom többi tagjának, csak nekem. Hogyan tudom ezt megváltoztatni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen fajta, mennyi idős,. a többi családtag mennyit foglalkozik vele, és te mennyit?
2011. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Többnyire én. Palota pincsi, 5.én volt 9 hónapos. ha az utcára kiszalad, akkor is csak nekem jön vissza. meg ha az ágyra felmegy elég lemutatnom a földre és már ugrik is le, a többieknek meg le kell rakni mert nem megy le nekik... Anyu multkor azt mondta "viccből", hogy valamiért fél tőle a kutya... Pedig sohasem ütötte meg, vagy ilyesmi.. Igen amikor pár hetesen útnak indult persze volt olyan, hogy véletlenül ráléptünk mert láb alá került, de szándékosan soha nem bántja senki... :/
2011. aug. 13. 17:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez azért lehet mert téged fogadott el falkavezérnek. Erről nem nagyon tudod lenevelni, max meg lehet az próbálni hogy a többi családtag is foglalkozik a kutyussal gyakorolják a visszahívást jutifalaval meg ehez hasonló dolgokat.
2011. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem rajong a jutalomfalatokért. kicsi volt azzal próbáltam nevelgetni, de végül nem azzal sikerült. :)


elég lenne ha anyunak szót fogadna, mert apum külföldön ugye, tesóm meg állandóan a szobájában kuksol, viszont nem sok esélyt látok akkor a "javulásra" mert anyum rengeteget dolgozik, és ha itthon van, akkor főz meg takarít, persze mi is besegítünk, de attól nem sok ideje van még... :/ mindegy.. köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 13. 17:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Interneten olvastam valamit erről.Próbáljátok ki azt hogy amikor etetitek tegyetek a tápra egy zacskót arra meg 2 db virslit mondjuk.Aztán edd meg az egyiket te majd a másikat anyukád és a kutya csak utánatok egyen.Illetve ha mentek sétálni hívd el anyukád és először te menj ki a kapun majd anyukád és utána a kutya.Ha haza ér anyud ne köszönjön a kutyának csak egy 30 perc múlva.Ezeket szokták csinálni ha a gazdi akar lenni a falkavezér most ezeket csinálod meg csak anyukádat is beleveszed :) Így úgy fogja gondolni hogy anyukád a falkában fölötte van a rangsorban és hallgatni fog rá.(Legalább is szerintem :D )
2011. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

fúú hát ez a táposba anyum tuti nem menne bele, hülyeségnek gondolná biztos vagyok benne :D a többit kipróbálom :D


Köszi :)) De azért én fogok virslit enni a kutyám elől, lehet xD kíváncsiságból csak ;))

2011. aug. 13. 18:46
 7/11 anonim ***** válasza:
zacskóra rakod szóval nem ér hozzá a táphoz :D Amúgy az enyém se ment bele csak bátyám de az repetát is kért :D Amúgy itt le van írva minden csak magad utánra vedd be anyukád is. [link]
2011. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a linket sok mindent fogok belőle gyakorolni a kutyámmal! :D
2011. aug. 13. 19:30
 9/11 anonim ***** válasza:
szia! Én egy kinológus vagyok. Ez teljesen normális hisz téged tekint a falkavezérnek. A többi ember nem áll ezen a ranglétrán ha azt szeretnék, hogy a kiskutya halgasson a többi emberre azoknak az embereknek gyakorolniuk kell vele az engedelmességet. Csak úgy nem várhatják el, hogy szótfogadjon. Ez nem az ő hibája.
2011. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kinológus-nak: Írtam neked privit megkaptad?
2011. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!