Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik nagytestű kutyafajtát...

Melyik nagytestű kutyafajtát lehet kisgyerek mellett tartani?

Figyelt kérdés
Mi a golden retrieverre gondoltunk, mert ő elvileg szereti a gyerekeket. De rajta kívül milyen fajtákat ajánlanátok még?
2011. aug. 13. 21:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

Leonbergi!!


Bár ő már inkább óriás testű, de fantasztikusan jámbor, gyerek, családbarát kutya, a legjóságosabb fajta amit csak ismerek.

2011. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
német juhász
2011. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
labrador, skót juhász, ír szetter
2011. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Német juhászt ne.

Persze ezt is meg lehet nevelni, de nála határozottan le kell fektetni a rangsorbeli alapokat, különben hajlamos dominánsan viselkedni ami kisgyerekkel szemben akár halálos következményekkel is járhat...


Szóval első kutyának pici gyerek mellé nem ajánlom tapasztalatlan kutyásoknak.

2011. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22:00 te igen buta vagyok akkor inkább olvass utána mint hogy hülyeségeket írsz.
2011. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
vagy* :D
2011. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy német juhászkutyám, hihetetlen aranyos volt és jól nevelt, de néha az ösztöneinek nem tudott megálljt parancsolni, így én sem ajánlanám kisgyerek mellé.
2011. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha normálisan neveled bármilyet. Én 5 éves voltam amikor lett egy bernáthegyink. 10 évig az egyik legjobb játszótársam volt, sétáltatni nem tudtam vinni, csak elkisérni a sétáltatásra, de végtelenül türelmesen állt a játékokhoz az udvaron. Nyáron sajna rossz neki, kell az árnyékos hely. Jah és a nagyon nagy porta.
2011. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vagy pl újfundlandi.
2011. aug. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mastiff
2011. aug. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!