Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja a kutyámnak...

Lehet valami baja a kutyámnak a gyümölcstől azon kívül, hogy néha hasmenése van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 22:02
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem lesz a kutyusodnak semmi baja a gyümitől.Nekem is van kutyám és szereti őket és semmi baja sincs tőle csak az a lényeg hogy ne egyen sok zöldség-gyümölcsöt mert neki az nem tesz jót.A hasmenés természetes de ha néhány napon belül nem múlik el akkor máshol kell keresni a problémát.
2011. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A miénk a szilvát eszi már nyár eleje óta. Eddig még semmi baja nem volt, kicsit olykor olykor megy a hasa de semmi egyéb. Gondolom ösztönösen tudja hogy azt szabad e neki vagy sem. Ha nem volt permetezve manapság meg nem vegyszeres meg semmi és te is megennéd akkor szerintem semmi baja nem lesz tőle. A 15 éves kutyánk is világ életében a szőlőtől kezdve a dinnyén át mindenbe bele kostólt és eddig még neki se volt tőle baja.
2011. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* kóstolt (bocsi:P)
2011. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Csak mert most van egy 4 hónapos kiskutyánk és egyfolytában eszi a kertben a gyümölcsöket. Alma, körte, szőlő, sárgabarack, őszibarack. A múltkor dinnyéért kunyizott, adtam neki, mondom úgyse eszi meg, erre úgy várta a következő falatot, mintha valami husit adtam volna neki.


Az előző kutyánk a dión kívül semmi zöldség- és gyümölcsfélét nem evett.

2011. aug. 13. 22:11
 5/6 anonim válasza:
A mi kutyánk is detto ugyan ilyen (legelső)
2011. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor megnyugodtam. :)

Csak nagyon fura volt ez a viselkedés az előző kutyánkhoz képest. :)

2011. aug. 13. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!