Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen színűnek kellene...

Milyen színűnek kellene lennie a kutyám kakájának?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdés és kinevettek, de baj az ha a 9 hetes kölyökkutyám kakája nagyon világosbarna? Eukanubát eszik, rizsesbárányost, mikor lágyabb volt a széklete akkor sötétbarna volt, de pár napja végre szilárdabbat kakál, az viszont teljesen világos. Baj ez?
2011. aug. 14. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nem baj.
2011. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyet szeretnél???

Néha komolyan elgondolkodom az emberi butaságon!

2011. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.ik ezt most miért? Mindenhol azt olvasom hogy kemény sötétet kell kakálnia, ezért filóztam rajta, hogy nem lehet e ez valami betegsèg jele.
2011. aug. 14. 08:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj.
2011. aug. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csak 1 hülye poén akart lenni ne sértődj meg!!!

amíg nincs erős szorulása vagy éppen hasmenése addig nem lehet nagy probléma hacsak nem véres.De nem hiszem,hogy ne tudnád,hogy attól függ a színe,állaga,hogy éppen mit evett?Biztos,hogy tudod ezt magadtól is!

2011. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudom és ezért furi hogy egy hete ugyanazt a kaját eszi és egyik napról a másikra kivilágosodik a széklete, sőt most is volt kint, megint világosat kakált, és olyan büdös volt hogy fél méterről majdlefulladtam és mintha kicsit nyálkás is lett volna. Nem tetszik ez nekem.
2011. aug. 14. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!