Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak a 3 hónapos máltai...

Mit adjak a 3 hónapos máltai selyemkutyámnak enni?

Figyelt kérdés

Van egy testvére, beleivel és a gyomrával van valami, jövőhéten műtik. :S

Ő mindig böfög, nem lehet, hogy neki is van valami probléma?

Adtam neki kutyakaját, nagyon keveset evett belőle. Tejet nem nagyon issza meg.


2011. aug. 14. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Adj neki tápot konzervet, meg ilyeneket. tehéntejet adtál a kutyának??? Mert ha igen az ne adj neki többet mert a laktózt nem tudja megemészteni és megfososodik tőle.
2011. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én máltaim is nagyon érzékeny gyomrú. Minőségi tápot adok neki, konzervet soha. Ha fáj a pocakja, főzök rizst, szereti. Van kimondottan érzékeny gyomrú kutyáknak is táp, bár az már tényleg elég drága.
2011. aug. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
tejet,burgonyat es hagymat nem szabad adni nekik sohaa es edesseget sem! probald meg a kutyakajat beaztatva vizbe vagy zuzat es majat fozzel meg neki rizzsel es azt add de csk veset es nehogy forro legyen
2011. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
kijavitom magam de csak keveset es nehogy...
2011. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 1 éves máltaim. Én tápot konzervet és kajamaradékot adok neki és semmi baja. Szép a szőre sose fájlalja a hasát vagy ilyesmi. A hogy már írták előttem is a rizs jó neki. Tejet ne adj neki se édességet mert attól beteg lehet.
2011. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, tehén tejet adtam neki, vízzel felöntve. Anyám nagy kutyája hány a sima tejtől, de a vizes tejet bírja a gyomra :)

Az a gond, hogy kis faluban lakunk, itt nem lehet venni konzerveket, és nincs itthon.. :S nem tudom, hogy mikor tudunk neki venni.. :(

2011. aug. 14. 09:44
 7/10 A kérdező kommentje:
Rizst adok neki meg husit, hátha megeszi.. :)
2011. aug. 14. 09:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne,ha tudomásulvennétek,hogy a kutya az kutya,tehát ragadozó.Ha máltai ha más.Ezek a túltenyésztett kis bestiák is!Az állatoknak készült konzerveket vágóhídi maradékokból,hulladékokból gyártják mondjon,írjon bárki amit akar!!!Így van és kész!Sokkal de sokkal olcsóbb,jobb és kevesebb betegséget okoz náluk,ha húst főzöl neki!Ráadásul nem is tart sokáig 1 olyan kiskutya napi adagját elkészíteni!Annyi féle olcsó húst lehet kapni,ami megfelel,vagy csontot,amiről még lefaraghatsz húst,aztán a nagyobb csontokkal még szívesen eljátszik evés után!Ne legyenapró vagy csöves csont abban,amivel eteted ennyi!Nekem van nagy és kiskutyám is.Fajtatiszták mind tehát tapasztalatból beszélek!Az én kutyáim húst kapnak és hozzá főtt répát,borsót néha,de nyersen is megeszik,és a gyümölcsöket is szeretik(szőlő,alma,barack)!Kiskorukban tápoztam én is 1000félét próbáltam.Mindig baj volt belőle ezért mentem el személyesen meggyőződni hogyan,miből is készülnek!Ma már csak tartaléknak van itthon táp,konzerv!Nem is örülnek neki!
2011. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tejet nem kapnak nem is kaptak csak egész picin és kecsketejet ha mégis szükséges volt.Viszont a főtt májat,szivet,halat kimondottan szeretik!(és olcsó is!)Így tudom mit esznek,nem úgy mint a bolti cuccokban........
2011. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Ebben van valami. A húst meg a rizst megette, adtam neki még levest is, a levét nem, de a zöldségeket megette. :) Szerintem mostantól kaja maradékot fogok neki adni.

2011. aug. 14. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!