Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van a benti kutyusod,...

Hol van a benti kutyusod, amíg Te dolgozol/iskolában vagy?

Figyelt kérdés
Szeptembertől a hugommal iskolába megyünk, a szüleim dolgoznak, nem tudom, hogy addig hova rakjam a kutyusomat. Itthon hagyjam, egyedül?
2011. aug. 14. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Álltalában olyankor kint az udvaron de ha tél van akkor van idebent egy nagy ketrece előtte kimozgatom kipisili magát és akkor még nem jövök haza el van ott. Vagy valamikor nyitvahagyom neki az alaksor hajtaját és ott ki tud menni ha kell neki.
2011. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De ha lehet addig vidd el ismerőshöz rokonhoz a ki tud vigyázni a kutyusra.
2011. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az összes ismerősöm dolgozik/iskolába jár/épp kisbabája van

Nagymamámhoz esetleg, de nem akarom őt zavarni a kiskutyával, így is elég dolga van.. /:


Mekkora a ketreced?

2011. aug. 14. 10:33
 4/12 anonim ***** válasza:
a miénk lakásban tartott, mármint tömblakásban lakunk úgy értem. amikor mindenki dolgozott meg suliba járt itthon volt, bezárva, más megoldást nem tudtunk. reggel levittük suli előtt, hazaértünk 2 körül, akkor vittük le. a köztes időben egyedül volt.
2011. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a mi csivavánk a házban van, mindig amikor elmegyünk (hosszabb utakra nagymama) otthon marad, nem csinál semmi rosszat. esetleg ha nem szobatiszta, rászoktathatod kutyapelusra, nézz utána, le kell teríteni a földre és tényleg hasznos :P
2011. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem egy Shih-tzum van. Kb. 50cm magas és 110cm hosszú és olyan 60 cm széles.Ha elmész kisállat kereskedésbe ott megmondják hogy milyen kell a te kutyádnak.
2011. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10.34 vagyok. Nem úgy értem, hogy ketrecbe zárva, hanem csak itt volt a lakásban egyedül.
2011. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Itthon vannak. Gond nélkül kibírják azt a 8-10 órát amíg távol vagyok. Persze előtte reggel lent vagyunk legalább fél-háromnegyed órát, utána meg másfelet.
2011. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi itthon hagyjuk. Semmi gond vele. Előtte leviszem sétálni és amúgy meg van neki egy pelenkája amit a földre kell rakni és ha nagyon kell neki akk oda tudja végezni a dolgát.:)
2011. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Erre a pelenkára hogy kell rászoktatni?
2011. aug. 14. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!