Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket szoktatok játszani a...

Miket szoktatok játszani a kutyátokkal?

Figyelt kérdés
Nekem van egy kutyám de folyton csak húzogatni akarja a játékait, meg elfut vele.A labdát visszahozza de azt a játékot nem nagyon szereti.Már a feküdj, ülj, helyedre, hozd, ereszd, gyere ide, marad és a kajára egyszerre nem ráugrani parancsokat tudja.Létszíves olyan játékokat írjatok amik nem olyan hagyományos kutyaszórakozás. Előre is köszönöm a válaszokat: )
2011. aug. 14. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Üdv. Én kutyáim főleg az őrző - védőt játsszák, kiképzésen.:) De ha van egy kis szabadidejük, akkor főleg a rongyhúzás, labda visszahozása. Vagy mindig egy egy új dolog megtanítása nekik játékosan, lehet vinni úsztatni a közeli tóhoz ha van, vagy futni velük..stb
2011. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Bújócska. Barátnőm megfogja, bebújok a garázsok mögé és eltűnésem után 10 másodperccel elengedi a kutyámat, és mondja neki hogy "keresd vanit!" :D

De pl lehet venni olcsón kúszót(agility), nem kellenek akadályok se, csak szaladgálj vele, érjetek a kúszóhoz és parancsszóra fusson végig a kúszón. Ezt is nagyon szeretik.

Ez igazából nem játék, de lehet rajta jókat nevetni. Szájharmónikázok, és a kutyám folyamatosan, hosszan, hangosan elkezd énekelni :D

2011. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, mindet kifogom próbálni :) És várom a további válaszokat :DD
2011. aug. 14. 12:55
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi keresőset szoktunk játszani.Az erdőbe elbújik a barátnőm és a kutyusomnak mag kell keresni.Nagyon élvezi.Ezen kívül a lakás egyik szobájában elrejtünk kolbászdarabkákat és ő megkeresi.Szoktunk úszni menni nyáron.De szoktunk labdázni és frizbizni a border colliemmal.
2011. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
csináj egy kis akadálypájáT és azon ugárjatok
2011. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Minddel sikerült elnyerne a kutyám tetszését.De én úgy láttam neki a 3. kommentelőjé tetszett a legjobban :)) Várom a további válaszokat:D
2011. aug. 14. 15:19
 7/13 Catz ***** válasza:

Volt otthon fölösleges baranyszörünk. Feldaraboltam, rakötöttem egy kb. 50cm-es madzagra azt pedig egy botra. Azzal jatszunk, huzogatom a földön, lobalom a levegöben. 15-20 perc alatt gyorsan kifarad es nagyokat (1,5m) ugrik es nagyon elvezi.


Vettem egy hengertoltartot, azt megtöltöttem par jutalomfalattal --> eldodom, visszahozza, kap belöle :)

2011. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
összetekerős kislabda( sztem kindertojással is csinálható), rakok bele jut falatot elgurítom ő meg hajtja, és addig tapicskolja míg szét nem nyílik, és ki nem jön belőle a kaja:)
2011. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a tolltartós nagyon tetszett:) jöhetnek még!
2011. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez tolltartós vicces de azt azt az egyet nem csinálom meg mert 3 eastpak-es tolltartóm van és nem olcsók azok hogy a kutya szájába vegye XDD. De a többi nagyon tetszik köszi szépen !! : )) Holnap kifogom probálni mind. : )
2011. aug. 14. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!