Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek jó minőségű tápok?...

Ezek jó minőségű tápok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Chicopee kutya táp : [link]



Pro plan: [link]


egy 10 hetes havanese-nek lenne


...vagy maradjak a eukanuba-nál???


2011. aug. 14. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
maradj!vagy royal canin,sajna drága de legalább jó
2011. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

még vélemények ezekről a tápokról????

tényleg nagyon rossz minőségűek??


mert a royal canin az nekem nagyon drága, akkor már az eukanuba mert az olcsóbb vmenyivel...

2011. aug. 14. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:
a pro plan jó az Eukanuba is... a Chicopee szerintem annyira nem..
2011. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi...
2011. aug. 14. 11:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Pro PLan:22% hústartalom,többi gabona.Eukanuba,RC és a többi agyonreklámozott táp szintúgy.

Nem érik meg az árukat.Egy középkategóriás táp ugyanilyen összetételű,csak fele ennyibe kerül.Nem azért,mert rosszabb,hanem mert a reklámot,szép csomagolást,"ajándékokat" meg kell fizetni.

Teljesen jó pl.a Josera.Ismerősöm hosszú évekig a Pro Plant etette,váltott,teljesen beválik neki a Josera.mOst csak azért bosszankodik,miért nem váltott előbb.

Különben olvasgasd el ezt az oldalt,"Index"menüpontban találod a tápok részletes minősítését betűrendben:

[link]

Érdekes módon azok a cégek,akiknek a tápjait leminősítették,sehol nem tiltakoztak.Értelme se lett volna,mert nem írnak olyasmit,ami nem igaz.

2011. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem teljesen igaz hogy a RC csak drága jó is ,van olcsóbb jó táp is de érdemes fajtának valót venni, ne ezen spórolj szerintem.egyébként a jobb kajából kevesebb kell.
2011. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ucsónak:

külön havanese-nek nem lehet tápot venni,


utolsó elöttinek köszi a linket...

2011. aug. 14. 14:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Pro plan
2011. aug. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pro Plan:22% hús,többi ízesített gabona.Mindez horror áron.

Josera:25 % hús,fele ár.

8900-ért vettem a 15 kilót,jól beválik még a kajaallergiás kutyámnál is.

Pro Plant(is)kipróbáltuk,nemvolt annyira jó,mint amilyen magas az ára.Annyi széklete volt tőle a kutyának,hogy az borzalmas.

2011. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!