Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minőségi kutyatáp kiállítási...

Minőségi kutyatáp kiállítási kutyának?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan minőségi kutyatápot, ami jó egy kiállítási kutyának, de viszont nem annyira drága?
2011. aug. 14. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én Joserával etetem a kiállítási kutyáimat is és nagyon szépek tőle
2011. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az Acana ár-érték arányt nézve nem drága. Mivel sokkal jobb az összetétele mint az átlag tápoknak, nagyobb részét fel tudja használni a kutya szervezete, nem kell belőle olyan sokat adni mint a többi tápból (meg kevesebbet is sz*rik tőle), így sokkal tovább elég. Ha azt nézed, hogy a gyengébb tápból kétszer annyit kell venni kilóra mint az Acanából ugyanannyi időtartamra, akkor pénzben már ugyanott vagy.
2011. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát azért ez nem pont így van...Josera Kidsből naponta a kiskutyáink 230 grammot kell, hogy kapjanak míg Acana kölyöktápból 210 grammot...annyival meg olcsóbb a Josera, hogy megérje.

tessék kiállítási kutya táplálása és mozgatása (igaz angolul) [link]

valamint mi szoktunk adni zöld kagyló kivonatot pluszban, és caninpremet a tüzelés és a vemhesség alatt.

2011. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Josera tökéletesen jó.
2011. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok, gyengébb táp alatt nem pont a Joserát értettem. Az tényleg nem rossz táp, de azért az Acana jobb nála. :)


Josera kids összetétele:


Összetétel:

baromfihúsliszt (5% kacsahús), rizs,

kukoricaliszt, teljes kiôrlésû kukorica,

répapép, baromfizsír, ásványi anyagok,

élesztô, cikória, új-zélandi zöldkagyló


Acana puppy junior összetétele:


Csirkehúsliszt, párolt zab, friss csirkehús, borsó, csirkezsír (tartósítva kevert tokoferolokkal és rozmaringgal), barna rizs, friss csontozott lazachús (EPS és DHS forrása), csirkemáj, friss egész tojás, napon szárított lucerna, lazacolaj, spárgatök, csirkeporc (kondroitin és glükózamin forrása), alma, sárgarépa, répalevél, tőzegáfonya, fanyarkabogyó, tengeri bionövények (ujjmoszat, hólyagmoszat, vörös pálmaalga), bojtorjángyökér, marshmallowgyökér, borókabogyó, görögszéna, ánizskapor, angyalgyökér, homoktövis, cikóriagyökér, csalán, vörös málna levele, máriatövis, borsmentalevél, körömvirágszirom, kamillavirág, Lactobacillus acidophilus, Enterococcus feacium + vitaminok és ásványi anyagok.


Mint látható, az Acanában sok olyan gyógynövény van, amit egy vadon élő farkas is elfogyaszt (főleg az elejtett állat gyomortartalmával) és nagyon hasznos. Meg úgy általában több dolog van benne.

Az én kutyámat amikor megvettem, "akciós" volt, mert ő volt az alom szégyene, olyan kis csenevész volt. 8 hetes korától csak Acanával etettem, most 1,5 éves és ő lett az alomból a legszebb, legjobb kiállású kutya, ez pedig nem az én egyéni véleményem, egy küllembíró mondta. :)

2011. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Marp, tele van omega 3 és 6 zsírsavakkal, cinkkel és biotinnal. magas hústartalom és kiváló szőrminőség.minden kutyámnak ezt adom.
2015. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!