Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma kapok egy jack russel...

Ma kapok egy jack russel terrier kutyust.8 hetes és bolhás. Milyen bolha irtót lehet neki adni? Nyakörv vagy fürdető?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 12:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
44%
valami lepra szaporítótól hozod el,mi?gatulálok hozzá
2011. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kiltix nyakörv, exspot csepp.
2011. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem vennék ilyen szaporítótól kutyát 10Ft-ért sem ahol már most bolhásak a kölykök!
2011. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én megfürdetném aztán 3-5 nap után nyakörv de mindenek elött féreghajtás.
2011. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És ha menhelyről hozzák?Akkor mi van!?
2011. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Első te aztán marha nagy bunkó vagy! az ő dolga hogy honnan hozza el, nem ilyen fajta gratulációt vár hanem mit tehet, hogy NE legyen bolhás a kutyus! Elöttem válaszoló jól írta, kiltix nyakörvre esküszök, az én kutyáimon is ilyen van, és nem bolhássak, kullancs sem volt bennük a nyáron. Lehet az ára nem a legolcsóbb, de ez a LEGJOBB! És 7 hónapig védi a kutyut. :-) Ha más mellett döntenél akkor még a frontline-t tudom ajánlani! :-)
2011. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Killtix jó,csak nem minden kutyának.Megvettem nem olcsón,és tele lett a kutya nyaka gennyes sebekkel,olyanokkal,mint a pattanás.Barátnőm boxere ugyanígy járt.
2011. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Veszel Neostomosan ampullát a patikában . 1 liter víz= 1 ampulla. Megfürdeted benn jó alaposan eláztatva a bőréig. Letörlöd, hagyod megszáradni.Ha megteheted az első hónapban vegyél neki Strongold cseppet. remek bolhaírtó és férget is hajt.

Utána már vehetsz akármit rá.

2011. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tuti hogy valami szar helyrő hozod ahol bolhásak a kutyák. Egy remdes helyen nem annyi. Mondjuk mi se nagy összeget adtunk egy puliért de mindene megvolt se a szülőkön se a kicsiken nem volt bolha.
2011. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és próbáld ki ezt én ezzel fürdetem az enyéimet és garantált a hatás. Teszel a vízbe egy kávéskanál vaníliacukrot hagyod hogy feloldódjon. Aztán a kutyát Ecetes vízzel megfürdeted alaposan leöblíted. Utánna olivaolajjal ádmasszírozod jó alaposan s azt is leöblíted de nem kell anyirra mint az ecetet. Én így szoktam fürdetne nincs se bolha semmi szép fényes lesz a kutya szőre nem hámlik a bőre és még jó vanílliás illata is lesz. Én kutyasampont egyszer használtam és a kutyám csupa kiütés lett tőle pedig jó minősségű volt és a doki ezt javasolta!
2011. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!