Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Köhög a kutyám, mit lehet...

Köhög a kutyám, mit lehet neki adni rá?

Figyelt kérdés
C vitamint keverhetek pl. a kajájába? Ha igen, mennyit? Jövő hétre van időpontom vele az orvoshoz.
2011. aug. 14. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
kutyáknak való bérescseppet, immunovetet, valamint súly arányosan kaphat természetes eredetű c vitamint én a 20 kg os kutyának szoktam adni napi 60mg ot
2011. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A c-vitamin = aszkorbinsav, vegyél 2-5 dkg-ot és egy csapott késhegynyit keverj a vizébe, tejébe. A c-vitamin a fényre érzékeny, ne álljon ha lehet, mert tönkremegy.
2011. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lándzsásutifű szirup, B-vitamin, C-vitamin mehet nyugodtan. A kutya szervezete termel C-vitamint, tehát hosszú távon ártasz vele a veséjének, de kúraszerűen adható. Tápját áztasd meleg kamillateába, ne szárazon add, és semmi egyéb olyasmit se kapjon, ami irritálhatja a torkát.
2011. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálatok időpont kell a dokihoz? :)))

Viccet félretéve, az én lánykám is időnként köhög. Ha még az elején el tudom kapni, akkor mézet kap, naponta többször, simán megeszi az edényből. Egy teáskanálnyit... Jó a torkának, és az immunrendszerének.

Emellett immunovet port szórok ilyenkor a tápra, és rá még egy kis méz + langyos víz.

2011. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!