Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskót kilehet képezni...

Tacskót kilehet képezni őrző-védő kutyának?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem termeténél fogva nem. Igazi házőrzőnek sem való, bár ugatni nagyon tud, ha akar.
2011. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Persze. Okos kutya. De mondjuk az ereje korlátozott.
2011. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen.De ha betör hozzátok valaki kiröhögi és belerug...De ha a Francia bulldogot ki lehet akkor a minden más kutyát is!:)
2011. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igazából konkrétan őrző-védőnek nem nagyon, bár ha akar harap :) Inkább jelzőkutya.
2011. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig biztosan,és ha az neked elég,csak rajta.Veszteni nem fogsz semmit.
2011. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagymamám kutyája kan tacskó, igazi házőrző, ugat harap :D Többször zavart már el bemenni akaró kisebbségit. Nekünk lány tacsi van, félénk, viszont nagyon ugatós.
2011. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

kilehet képezni, szétharapni nemfogja a betörőt de hátulrol odasetenkedik a bokályához és elkezdi harabkálni!


(énis tacsis vagyok, és kutyaisibe is játunk

2011. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kilehet mert harcias. De komolyabb ellenállást nem tud tenni egy betörő ellen, maximum elkapja a nadrágját. Én ilyen kisebb kutyákat, jelző kutyának használom nagyobb kutyák mellett.
2011. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is valami tacsifélém van. Hát apum lábába beleharapott meg jó sok ismerősünkébe:D szóval simán mert nagyon harcias ;)
2011. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet.... Benne van a nevében ŐRZŐ-VÉDŐ , egyszerűen nem alkalmas rá nem erre lett kitenyésztve ez a fajta.Ha olyan kutya kell ami megvéd téged és a házat akkor válassz másik fajtát.Védőösztönös terhelést nemigazán hiszem hogy bírná , innentől kezdve meg nem is lehet belőle öv. kutya...
2011. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!