Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajtát válasszam?...

Melyik fajtát válasszam? Amstaff, cane corso, bullmasztiff (vagy esetleg valami más hasonló fajta)? 15/F

Figyelt kérdés
Nem első kutya lenni volt már kaukázusink és beagleünk is. Kisgeyerek van a családban és elég sok cica illetve kutya van a környéken. A kertünk az nagy. Nem ártana ha jó házörző is lenne, mert voltak márbetörések itt a környéken, de nem emiatt lesz a kutya. Légyszíves azt is írjátok le, hogy ti melyik kennelből vennétek a kutyát .
2011. aug. 14. 15:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
expresz.
2011. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Persze majd az expressről fogok kutyát venni XD
2011. aug. 17. 09:53
 13/24 anonim ***** válasza:
54%

[link]

és csak öt percedbe tellett volna neked is megkeresned

2011. aug. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Attól, hogy megnézem azt a honlapot nem fogom tudni, hogy a felsorolt kennelek közül melyik megbízható.
2011. aug. 18. 11:15
 15/24 anonim ***** válasza:
60%

EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM...

Lehet hogy azok a kutyák, sokkal jobbak akiknél nincsen 20 darab roti EGYSZERRE EGY 3*3 méteres kenelbe (gondolom azok is kivannak engedve meg nagyobb is van nekik de értitek...)

lehet jobbfajta tápot kapnak, stb... De hogyha egy családnál nézed van egy kutya annak van 5 kis kutyája, a gyerekek mindennap játszonak velük, szépek nagyok, és ha kiskutyája van egy kutyának akkor egy normális gazda is feljebb emeli a tápra szánt összeget. Szóval nézegeted expresszen vagy akár melyik kutyás honlapot, szép kiskutyákat látsz, elmentek anyudékkal megnéztek mondjuk 3 helyet ahol normálisan néz ki az udvar stb... és a kutyák is szépek ÉN BIZTOSAN ONNAN VENNÉK:) 25-30000-ért

Mint hogy egy kenelből vegyek ahol van 6roti + ......

De ahogy te akarod ugy csinálod.;)

2011. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem tudod, hogy melyik a megbízható, de én meg azt nem tudom, hogy merre laksz... mondhatok én x mennyiségű szegedi kennelt, ha pl. te sopronban laksz... szóval érted...
2011. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Budapesten lakunk, de kocsival is eltudjuk hozi.
2011. aug. 18. 17:37
 18/24 anonim ***** válasza:
roti a best :)
2011. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
kuvasz is jó választás, a gyerekekkel is kijön, itt vagyok én mint példa! mikor gyerek voltam, sose bántott, hagyta is hogy szeretgessem, sőt szót is fogadott nekem is. házőrzőnek meg pláne jó volt, ha látta hogy mi engedtünk be valakit, akkor azt nem bántotta.
2011. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Kanáriszigeteki kutya: [link]

A mi Lolánk 8 hónapos és imádjuk.

2011. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!