Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kaphatok, ha szájon...

Mit kaphatok, ha szájon csókolom a kutyám?

Figyelt kérdés

Ha közel hajolok hozzá, mind meg akar csókolni.


Azt hallottam tisztább a szájuk, nyelvük mint egy embernek.


2011. aug. 14. 17:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kutyapuszit.
2011. aug. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Remélem ÉSZt. De ahhoz csak egy fertőzésen keresztül vezet az út :/
2011. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Észt -.-
2011. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Oké, most lehet, hogy lefognak pontozni de nem igazán érdekel :)


Mit kaphatnál? Hát semmit. Nem lehet semmi komolyabb fertőzést kapni, sőt vagy 2% esélyed van rá...szerintetek régen nem csináltak ilyet a kutyák? Mondjatok egy embert akinek baja lett tőle. A kutyák leprásak? Régen össze vissza nyalogatták az embereket. Azért gondolkozzatok már...(nem támadok senkit, ez inkább azoknak szólt akik állandóan a fertőzésekkel jönnek)

2011. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nyelves csókot xD
2011. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Azt én nem tudom, szakember biztosan tud válaszolni. De azért abba érdemes belegondolni, hogy 20 percig nyalja a kutya a segglyukát, meg a nemi szervét, utána szájon csókolod. Hát...?
2011. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
De most minek ide szakember?
2011. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
18:10-as vagok. Ez attól függ hogy milyen erős a szervezeted. Ha nagyon gyenge az anmunrendszered akár meg is halhats.A kutya nyelvén 54 fajta baktérium van, lerohdhat az arcod tőle.
2011. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én soha, semmilyen betegséget nem kaptam el se a mosatlan gyümölcstől, se attól, hoy,gy a macskámmal közösen ettük a fagyit. :) Persze ha belegondolsz, hogy a kutya mindenbe, szó szerint mindenbe belenyomja az orrát, akkor kicsit gusztustalan. Viszont ezt a kutyus szeretetből csinálja, és olyan nagy bajod nem lehetne tőle amúgy sem.
2011. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Kutyaszart... előtte a seggét nyalja.
2011. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!