Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van, hogy a kutyám...

Miért van, hogy a kutyám régebben eléggé keveset ásott most meg óriási gödröket ás?

Figyelt kérdés
A kutyám régebben szinte semmit sem ásott vagy ha ásott akkor is csak mini gödröket. Mostanában meg sokszor óriási gödröket ás.. és szinte egész nap benne fekszik.. ha nem hívnánk akkor tuti benne lenne.. miért csinálja ezt ?! és mit tegyek?! előre is köszi a válaszokat :D
2011. aug. 14. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlás teszi a kutyát mesterré.Amúgy meg melege van és hűsöl benne,meg tetszik is neki.
2011. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Melege van! Ha ás magának egy mély gödröt, az jó hűvös, miért jönne ki belőle:))
2011. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is mindig ezt csinálta, kiásott egy jó nagy gödröt magának, és abban heverészett egész nap, pont az udvarunkban az izé alatt. Bár ez már 15 éve, meg minden...
2011. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :DD én már azt hittem hogy valami baja van :$$ de mostmár megnyugodtam ;)) köszi :P
2011. aug. 14. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
ha unatkozik is áshat, a napi rendszweres séta hosszú távon megoldja a problémát. ha amuugy vioszed sétálni akor melege van csak.
2011. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!